Częste pytania

Jak złożyć zamówienie?

Kliknij w zakładkę WYDRUK ZE SWOJEGO PLIKU - załaduj zdjęcie - wybierz materiał (Fotoobraz / Zdjęcie XXL / Plakat - MAX 10 MB w formacie JPG) i wykadruj swój plik zgodnie ze swoimi wymaganiami. Na potrzeby montażu płótna na ramie dodamy odbicia lustrzane, nadające efekt 3D dla obrazu.

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji w trybie standard to 2-3 dni robocze.
Czas realizacji w trybie ekspres to 1 dzień roboczy.

 

Planuję wydrukować kolaż ze zdjęć na specjalną okoliczność, czy to jest możliwe? Jaki jest koszt takiej realizacji?

Oczywiście realizujemy wydruki kolażu ze zdjęć. Koszt takiego obrazu jest dokładnie taki sami, jak w przypadku fotoobrazu ze zdjęcia.

 

Czy mogę liczyć na wsparcie z Państwa strony odnośnie przygotowania zdjęcia?

Jak najbardziej. Chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu zdjęcia, sprawdzimy jego jakość oraz zaproponujemy idealnie pasujący do niego rozmiar.

 

Czym się różni bawełna od Poliestru?

Bawełna w porównaniu z poliestrem posiada większą gramaturę o 100 g/m2 (360 g/m2), bardziej zaakcentowaną fakturę i wydruki na bawełnie wizualnie wydają się być bardziej masywne.

 

Jak wykadrować zdjęcie w pionie?

Mamy na to dwa sposoby, zarówno jeden jak i drugi jest bardzo prosty:

1. Jeżeli korzystasz z zakładki Fotoobrazy ze zdjęcia po prostu obróć zdjęcie w zakładce po prawej.
2. Jeżeli korzystasz z naszego kreatora, zamień rozmiar wydruku na odwrót (np. z 40x30 cm na 30x40 cm) - kreator zacznie kadrować w pionie.

 

Jak sprawdzić czy moje zdjęcie nada się na wybrany przeze mnie format wydruku?

Sprawdzić to możesz w naszym kreatorze - www.bobraz.pl/uploads, gdzie w przypadku, kiedy wybrany przez Ciebie format wydruku nie będzie odpowiedni do jakości zdjęcia, otrzymasz powiadomienie w nagłówku strony sklepu.

 

Jakość wydruku. O co tutaj chodzi?

Dodaliśmy możliwość skorzystania z dwóch różnych opcji jakości wydruki. W standardowej dotychczas formie druk realizowaliśmy z użyciem ploterów 8-kolorowych. Od teraz dodaliśmy możliwość skorzystania z ploterów o 12-kolorach, gdzie wydruk jest jeszcze bardziej barwny. Wybór ten jest szczególnie istotny, przy realizacjach zdjęć o wysokiej rozdzielczości, czyli fotografii z różnych sesji, wykonanych profesjonalnym sprzętem.

 

  • Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje zagadnienia? Napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!