bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęciaFotoobrazy ze zdjęcia

Wydruk fotoobrazów na płótnie Canvas lub płótnie bawełnianym

109.00 99.00
119.00 109.00
174.00 159.00
190.00 175.00

» Więcej rozmiarów «


O Fotoobrazach ze zdjęcia

Obraz ze zdjęcia to niecodzienna oferta skierowana do wszystkich miłośników fotografii. Chcąc zachować ważne w życiu chwile, robimy zdjęcia, a nawet zamawiamy zawodowego fotografa na ważniejsze uroczystości rodzinne, takie jak ślub, czy chrzciny. Kiedyś była moda na zamawianie obrazów na ich podstawie, dziś technologia poszła naprzód, można zamówić swój idealnie odwzorowany obraz ze zdjęcia albo zdjęcie na płótnie, „namalowane” za pomocą maszyny drukarskiej.

Fotoobraz stworzony ze zdjęcia, bo tak się taki portret nazywa, to połączenie tradycji z nowoczesnością. Pozwala na utrwalenie ważnych chwil w nieco większym formacie, a także powieszenie sobie gotowego obrazu na ścianie w dowolnym miejscu. Dzięki temu nasi najbliżsi mogą być zawsze wśród nas, a ich widok może nas cieszyć także podczas ich nieobecności. Pamiątkowe zdjęcia dość często przywołują wspomnienia spędzonych wspólnie chwil, wielu dobrych emocji i wielu wspólnych lat. Fotografie mają to do siebie, że mogą łatwo się zniszczyć. Z powodu swoich małych rozmiarów, mogą ulec np. zalaniu, albo zwyczajnie się podrzeć. Obecnie istnieją sposoby na renowację zniszczonych fotografii za pomocą retuszu zagięć i obszarów przerwanych, czy zalanych. Jednak zdjęcia niezwykle ważne i stanowiące pamiątki rodzinne, warto jeszcze bardziej zabezpieczyć, a można to zrobić w taki właśnie sposób jaki proponujemy. Wystarczy na naszej stronie wgrać własną fotografię, z której chcemy uzyskać obraz, a potem dokonać zamówienia. Taką pamiątkę możemy zamówić dla siebie albo w ilości kilku sztuk, dla rodziny. Można także zamówić kilka różnych obrazów, jeśli dysponujemy kilkoma, różnymi zdjęciami osoby lub osób. Wówczas każda obdarowana takim upominkiem osoba, będzie miała unikalną i niepospolitą niespodziankę, w postaci pamiątkowego obrazu. Bobraz Fotoobrazy sklep internetowy oferuje różne formaty, aby można było wybrać coś do swojego domu, albo na prezent. Wszystko zależy od Państwa inwencji, my z naszej strony oferujemy dostosowanie zamówienia, a potem druk obrazów wysokiej jakości, na różnym materiale – nawet płótnie. Bobraz Fotoobrazy sklep online oferuje dostawę do każdego miejsca w Polsce, a także za granicę, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza na stronie, telefonicznie albo osobisty. Zapraszamy.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

W A K A C J E! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WAKACJE21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony