24.01.2023

Foto Prezent walentynkowy dla Niego i dla Niej - Prezent na Walentynki 2023

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent na Walentynki 2023? Nie szukaj dalej niż fotograficzny prezent walentynkowy! Jest to idealny sposób, aby pokazać swoją miłość i uznanie dla tego specjalnego kogoś.

13.01.2023

Jak wydrukować zdjęcie w dużym formacie?

Zdjęcia zachwycają swoim wyglądem w każdej postaci. Bez znaczenia, czy to rodzinna fotka, miłe dla oka widoki z ostatnich wakacji, czy może pozowana sesja, która przynieść ma nam zarobek albo sami byliśmy modelami i chcemy uwiecznić fotografię na papierze.

22.12.2022

Obraz na szkle czy na płótnie – który wybrać?

W dzisiejszym świecie rynek związany ze sztuką stara się jak najbardziej zaspokoić potrzeby klienta. Firmy w swoich ofertach mają szeroki wybór produktów, które są w jak największym stopniu spersonalizowane i dostosowane do każdego, nawet tego najbardziej wymagającego odbiorcy.

13.12.2022

Foto Prezent na Dzień Babci i Dziadka. Wybieramy prezent dla Dziadków w 2023

Dzień Babci i Dziadka to ważny dzień, w którym świętujemy szczególne relacje między dziadkami i wnukami. Dzień babci przypada na 21 stycznia każdego roku, więc w 2023 roku będziemy go obchodzić właśnie w tym dniu. Kalendarzowo dzień dziadka to 22 styczeń, ale zazwyczaj oba święta obchodzone są razem - 21 stycznia.

02.12.2022

Jak zrobić dobre zdjęcie telefonem?

Obecnie, dzięki smartfonom ze wbudowanym aparatem, robienie zdjęć jest bardzo łatwe. Nie potrzebujesz kosztownego, profesjonalnego sprzętu, żeby zrobić dobre zdjęcie. Świetny kadr możesz uchwycić swoim telefonem, który przecież zawsze masz przy sobie. Niemniej jednak potencjał telefonu to nie wszystko. Warto pamiętać o kilku kwestiach, dzięki którym zrobisz dobre zdjęcie telefonem.

28.11.2022

Fotografia na płótnie – jak zrobić samemu obraz ze zdjęcia? Porady i inspiracje

Fotografia na płótnie to najbardziej popularna metoda wykonywania obrazów ze zdjęć, ale również jedna z najstarszych. Jest prosta w wykonaniu i łatwa do utrzymania. Obrazy tego typu są efektowne i mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Kliknij i dowiedz się jak zrobić obraz na płótnie samemu!