29.05.2023

Styl nowoczesny: jakie dodatki do szarego salonu?

Szarość jest klasycznym kolorem, który doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Dzięki odpowiednim dodatkom możemy dodać salonowi nieco charakteru i osobistego stylu. Nie wiesz, jakie dodatki do szarego salonu dobrać? Przeczytaj niżej kilka ciekawych propozycji!

11.05.2023

Wyjątkowy prezent na Dzień Matki | Pomysły na upominki i prezenty na Dzień Mamy w 2023

Wyjątkowa chwila zbliża się nieuchronnie, a wszystko to ze względu na Dzień Matki 2023. To wyjątkowa okazja, aby wyrazić naszą miłość i wdzięczność dla mamy, za wszystkie wspólne momenty, które razem przeżyliśmy oraz moment, aby kupić jej elegancki prezent.

30.04.2023

Papier kredowy czy fotograficzny — który wybrać?

Stoisz przed decyzją o wydruku zdjęć i nie wiesz, na jaki się zdecydować? Słyszałeś o różnych rodzajach papierów i nie wiesz, czy zdecydować się na papier kredowy, czy fotograficzny

18.04.2023

Jak dobrać odpowiednią ramę do obrazu na płótnie?

Obraz z ramą czy bez ramy? Jak dobrać ramę do obrazu na płótnie, aby zawsze prezentował się pięknie? Jaki dobrać materiał i kolor ramy? To wszystko przeczytacie poniżej.

05.04.2023

Metryczki w ramce z Twoimi danymi i personalizowane prezenty na narodziny dziecka w 2023

Metryczka to dokument stosowany w Polsce w celu rejestracji urodzeń. W metrykach znajdują się informacje takie jak imię i nazwisko osoby, data i miejsce urodzenia, a także imiona i nazwiska rodziców lub małżonków. Metryczki są ważnym źródłem informacji dla władz państwowych, a także dla rodzin. 

27.03.2023

Jak wykonać fotokolaż ze zdjęć?

Fotografia to sztuka, która pozwala nam uchwycić piękno otaczającego nas świata. Często jednak jedno zdjęcie nie wystarcza, by oddać całą jego rzeczywistość i atmosferę.