12.05.2022

Obrazy z własnego zdjęcia

W naszym sklepie dużą popularnością cieszą się obrazy z własnego zdjęcia. Poza bazą starannie dobieranych i pasujących do wszystkiego zdjęć posiadamy także możliwość zamienienia dowolnego przesłanego przez Ciebie zdjęcia na foto obrazy na płótniezdjęcia XXL albo plakaty.

 

09.05.2022

Wydruk na płótnie na prezent na Dzień Matki

Maj to miesiąc wyjątkowy, nie tylko za sprawą kwitnących jabłoni i śpiewających ptaków. Jak co roku, 26 maja, obchodzimy wyjątkowy dzień. Mowa oczywiście o Dniu Matki. W tym dniu zwykło się obdarowywać nasze rodzicielki symbolicznymi prezentami. Jeśli nie wiesz, jaki prezent wybrać na Dzień Matki, zachęcamy do lektury.

05.05.2022

Foto obrazy do hotelu

Hotel to miejsce, gdzie wypoczywamy. Bardzo istotnym elementem jest jego odpowiednia dekoracja, dopasowana do stylu miejsca. W tym krótkim artykule podpowiadamy co takiego to może być.

28.04.2022

Foto obrazy na płótnie, czyli gwarancja dobrego pierwszego wrażenia

Goście odwiedzający Twój dom, tudzież mieszkanie, najpierw widzą Twój przedpokój. Pierwsze wrażenie, które jest tak niezwykle istotne, wyrabiają sobie na jego podstawie. Ważne jest więc, aby był odpowiednio udekorowany, tak aby pozostał w pamięci gości na długi czas.

25.04.2022

Fotoobraz w ramie, jako elegancka pamiątka z Komunii Świętej

Zbliża się wyjątkowy okres dla większości dzieci, czyli przyjęcie sakramentu Komunii Świętej po raz pierwszy. To ważna uroczystość, w której udział bierze cała rodzina i nie brakuje pamiątkowych zdjęć. Nasz #bobrazowy zespół specjalnie na tę okazję (i nie tylko) przygotował w ofercie nowy produkt, czyli fotoobrazy w drewnianych ramkach.

13.04.2022

Foto obraz na płótnie - wyjątkowa dekoracja Twojego salonu

Salon, albo jak kto woli pokój gościnny, to pomieszczenie, w którym statystycznie spędza się najwięcej czasu w ciągu dnia. Musi więc być odpowiednio wystrojone, tak aby emanowało pozytywną energią zarówno do domowników, jak i do gości. Foto obraz na płótnie to idealna dekoracja do Twojego salonu, na którą możesz przenieść dosłownie każdą fotografię.