30.09.2022

Fotoobrazy geometryczne na ścianie, czyli (nie)zwyczajne dekoracje.

Jeśli słowo „geometria” kojarzy Ci się jedynie z lekcjami matematyki w szkole, to najwyższa pora to zmienić. Proste linie i kształty, połączone ze sobą w nieoczywisty sposób, mogą stworzyć prawdziwie dzieło sztuki. Postaw na fotoobrazy geometryczne, a Twoje wnętrze zyska całkiem nowy styl. 

23.09.2022

Dlaczego fotoobrazy są tak popularne?

Fotoobrazy nie wychodzą z mody. Coraz więcej osób decyduje się na taką dekorację w domu i też coraz częściej możesz je spotkać w hotelach i lokalach usługowych. Co takiego wyjątkowego jest w fotowydrukach? Jeśli jeszcze nie przekonałeś się o tym osobiście, śpieszymy z wyjaśnieniami!

16.09.2022

Fotoobraz do lokalu gastronomicznego

Restauracja lub kawiarnia to miejsce, gdzie nie tylko można pysznie zjeść i napić się dobrej kawy. To miejsce spotkań o różnym charakterze: od tych biznesowych po czysto towarzystwie w gronie najbliższych.

30.08.2022

Fotoobrazy w jesiennym stylu

Ostatnie dni sierpnia są trochę nostalgiczne: kończy się beztroski czas wakacji, dzieci wracają do szkół a dorośli do pracy. Wieczory są chłodniejsze, więc z szafy wyciągamy ciepłe bluzy i swetry. Powoli zbliża się jesień. A ta, choć często kapryśna, może być równie piękna i romantyczna jak lato. Nie wierzysz? Poznaj nasze ulubione, jesienne motywy idealne na fotoobraz i przekonaj się sam. 

05.08.2022

Lato w pełni! Zatrzymaj je na dłużej dzięki fotoobrazom

Kochasz lato? My też! Szkoda tylko, że nie trwa ono dłużej. Może właśnie dlatego tak wyjątkowe są te letnie wieczory, rodzinne grillowanie i rozgrzany promieniami słońca piasek. Na szczęście łatwo można przenieść najpiękniejsze letnie motywy na fooobraz. Przekonaj się sam, że lato może zostać z Tobą na dłużej!

04.08.2022

Niezwykłe wspomnienia na zdjęciach i odbitkach XXL

Nie ma nic lepszego niż piękne wspomnienia związane z naszymi najbliższymi. To oni są przecież dla nas najważniejsi i to do takich wspomnień chcemy regularnie wracać.