12.01.2022

Wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka

Święta za nami, noworoczne postanowienia w trakcie realizacji, ferie za rogiem a karnawał w pełni, czyli jednym zdaniem: dzieje się. Pomimo powrotu do rutyny i codziennych obowiązków, przypominamy, że każda okazja do świętowania jest dobra a czas spędzony w gronie najbliższych nam osób — bezcenny.

22.12.2021

DUCH MINIONYCH LAT — FOTO OBRAZY W STYLU RETRO/VINTAGE

Style retro i vintage nieprzerwanie powracają do teraźniejszości w wielu dziedzinach, od muzyki po design. Nic w tym zaskakującego, XX wiek to niewyczerpane źródło inspiracji, do którego nostalgicznie zwracają wzrok rzesze fanów złotej ery Hollywood i miłośnicy babcinych mebli rodem z PRLu.

10.12.2021

SPERSONALIZOWANE PREZENTY POD CHOINKĘ Z BOBRAZ.PL (I NIE TYLKO)

To już niedługo... Świąteczna aura daje się odczuć coraz mocniej, zwłaszcza gdy nasz wzrok zawędruje w kierunku sklepowych półek, zachęcających do kupowania prezentów dla najbliższych. Zanim na stole zagości przepyszna wigilijna kolacja, warto zastanowić się nad podarunkami dla najbliższych.

26.11.2021

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH, CZYLI MINIMALISTYCZNE FOTOWYDRUKI

Czasem bywa tak, że mniej znaczy więcej. Coraz większą popularność zdobywają foto obrazy przedstawiające minimalistyczne motywy i wzory. Nic w tym dziwnego — to najszybszy i najprostszy sposób na dodanie do wnętrza nowoczesności i stworzenia ciekawej kompozycji przyciągającej wzrok, ale i pobudzającej zmysły. 

12.10.2021

WSPOMNIENIA Z WAKACJI NA PŁÓTNIE

Okres lata kojarzy nam się z piękną pogodą, orzeźwiającym drinkiem, spędzaniem czasu na zewnątrz oraz oczywiście wakacjami. Niestety lato szybko mija, szczególnie gdy spędzamy je w doborowym towarzystwie i wykorzystujemy ten wyjątkowy beztroski czas na maksa. Jak poprawić sobie humor w okresie jesiennym gdy aura nie zawsze rozpieszcza? Na to pytanie odpowiedź jest prosta.

05.10.2021

FOTOOBRAZ - POMYSŁOWY PREZENT

W ciągu roku świętujemy różne okoliczności i większość z nich związana jest z miłym gestem w postaci podarunku. Nie tylko w okresie świąt przemierzamy sklepowe korytarze w poszukiwaniu trafionego prezentu dla naszych bliskich. Niecodzienny, dopasowany indywidualnie i po prostu piękny - to opis idealnego podarunku ale i naszych fotoobrazów. Poniżej przedstawiamy nasze sprawdzone motywy idealne na prezent i dopasowane do najpopularniejszych okoliczności.