Drukuj obrazy na płótnie z własnych fotografii - stwórz fotoobrazy ze zdjęć

Druk obrazów na płótnie z własnych zdjęć to świetny sposób, aby stworzyć piękne dekoracje do domu lub biura. Możesz wybrać dowolne zdjęcie i dostosować je do swoich potrzeb, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki z Waszych najwspanialszych chwil. Oferujemy różne rozmiary i rodzaje druku, dzięki czemu możesz uzyskać idealny efekt. Możesz zamówić zdjęcia na płótnie poliestrowym lub bawełnianym. Graficy mogą także dopasować kolor do Twoich preferencji i wkomponować dodatkowe elementy, aby uczynić produkt bardziej atrakcyjnym. Drukując zdjęcia na płótnie można stworzyć unikatowy akcent w każdym wnętrzu, który będzie cieszył oko przez lata.

Kolaż serce


Prosty kreator 
wprowadzi Cię w malarski klimat, to łatwy w obsłudze edytor, który sprawdzi rozdzielczość Twojego zdjęcia, pozwoli przyciąć i obrócić Twoją fotografię tak, aby nadał charakteru każdemu wnętrzu.  

  • Błyskawiczna Realizacja nawet w 24 h
  • Żywe kolory i druk fotograficzny 2400 dpi
  • Technologia Canon LUCIA PRO! - bezpieczeństo i gwarancja kolorów do 25 lat
  • Najwyższa jakość i niskie ceny od 10 lat
  • Dwa różne rodzaje płótna
  • 82 rozmiary obrazów do wyboru
  • Obrazy gotowe do powieszenia
  • Ręczne wykonanie na pachnącym sosnowym blejtramie 

PRZEJDŹ DO KREATORA

 

Wybierz odpowiedni rozmiar obrazu, który nada charakteru Twojemu otoczeniu

Podczas dekorowania wnętrza ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar fotoobrazów na ściany. Rozmiar fotoobrazu powinien być proporcjonalny do przestrzeni ściennej, którą będzie zajmował i nie powinien przytłaczać ani odwracać uwagi od innych elementów w pomieszczeniu. Jeśli chcesz wykonać pojedynczy fotoobraz, powinien on wygodnie zmieścić się w trzech czwartych przestrzeni ściany. Jeśli jednak wieszasz kolaż z tego typu foto produktów, powinny być one rozmieszczone równomiernie i mieć rozmiar proporcjonalny do siebie.

Co więcej, jeśli wieszasz duży obraz lub wiele obrazków z ramkami, rozważ dodanie dodatkowej przestrzeni wokół nich, aby stworzyć zrównoważony projekt. Nie ma na co czekać, wybierz najlepsze zdjęcia ze swojej kolekcji i stwórz oryginalny prezent, dzieło, które będzie wyjątkową ozdobą. Nasze obrazy to najwyższej jakości wydruk na płótnie canvas. Jako ram używamy pachnącego krosna z prawdziwego drewna sosnowego, aby twój własny fotoobraz na płótnie.

Rozmiary obrazów ze zdjęć w Bobraz.pl

wizualizacja rozmiarów obrazów

Fotoobraz na płótnie - wyjątkowe dzieło sztuki na Twojej ścianie!

Fotoobraz na płótnie jest doskonałym sposobem, aby udekorować swoją ścianę w wyjątkowy sposób. Wybierając zdjęcie, które chcesz umieścić na fotoobrazie, możesz stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki. Wygląd Twojej ściany może być całkowicie odmieniony przez oprawiony w drewnianej ramie nadruk na płótnie! Twoje wyjątkowe chwile są drukowane na trwałym i wysokiej jakości poliestrowym płótnie z uszlachetnionymi barwnikami pigmentowymi. Można je dodatkowo zabezpieczyć specjalną powłoką laminacyjną, aby dodać im blasku i ochronić przed uszkodzeniami. Fotoobraz na płótnie to idealny sposób na to, aby Twoja ściana stała się oryginalnym dziełem sztuki bez wydawania fortuny!

Najpopularniejsze  rozmiary fotoobrazów  

Poniżej znajdziesz nasze najpopularniejsze produkty, w super niskich cenach, od drobnych i zgrabnych po większe rozmiary, dla których warto znaleźć trochę więcej miejsca.

WSZYSTKIE ROZMIARY OBRAZÓW

Fotoobrazy ze zdjęcia w Bobraz.pl

W naszej firmie Foto obrazy na płótnie, plakaty i duże zdjęcia kosztują jeszcze mniej. Jesteśmy producentem wydruków na płótnie, które będą doskonale odpowiadały Waszym gustom oraz upodobaniom. Sprawdźcie sami!

Zamów i zawieś na ścianie obrazki pokazujące Twoje najcenniejsze fotografie.

Zaprojektuj obrazy na płótnie

Wyróżnij najpiękniejsze chwile z wesela czy wakacji, portrety rodzinne lub inne specjalne fotografie. Perfekcyjnie nasycone kolory, sepia czy black and white to tylko niektóre z efektów, które mogą uświetnić Twój foto obraz na płótnie ze zdjęcia. Fotoobrazy na płótnie dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu wpasują się idealnie w każdy pokój Twojego domu, będąc wspaniałym elementem dekoracyjnym, świetną pamiątką czy jako prezenty na rocznice. Zastanawiając się więc, co kupić na prezent, pomyśl o czymś wyjątkowym, takim jak kolaże ze zdjęć, zdjęcia XXL w dużym formacie na płótnie, obrazy ze zdjęcia, czy fotoplakaty.

Twoje piękne fotografie to idealny pomysł na prezent w postaci fotoobrazu na płótnie. Do wyboru masz płótno poliestrowe oraz bawełniane. Twój obraz możesz również dodatkowo zabezpieczyć laminatem werniks, który nada błyszczący lub matowy, malarski efekt. Werniksowanie obrazów po druku na płótnie jest polecanym przez nas zabiegiem, ponieważ przedłuży ono żywotność Twoich dużych odbitek cyfrowych oraz dodatkowo poprawi w nich głębię kolorów.

Druk własnego obrazu na płótnie jest również wyjątkowym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego lub członka rodziny. Bardzo często bowiem mamy problem z wyborem odpowiedniego podarunku i zwlekamy z tym do ostatniej chwili.

 

Obraz gotowy do powieszenia. Płótno jest naciągnięte na sosnową ramkę
Sosnowa ramka płótno

Odbicia lustrzane dające efekt trójwymiarowości. Ciasne kadry nie będą stanowić problemów
efekt lustrzanych odbić

Wydruki zawsze w żywych kolorach dzięki  ploterom przystosowanym do druku fotografii
żywe kolory

 

Standardowy czas realizacji to 2-3 dni robocze.

Dla zapominalskich mamy w naszym sklepie internetowym specjalną opcję – usługę ekspres - to szybka realizacja, dzięki której Twój obraz na plotnie lub zdjecie XXL może być gotowe nawet tego samego dnia! Zaprojektuj własne dzieło z Twoich zdjęć. Możesz też skorzystać z dodatkowych opcji, a my zapewnimy najwyższą jakość wykonania i błyskawiczną realizację

Zdjęcie na płótnie idealne na prezent i dekorację

Nasze dekoracje ścienne są również świetnym pomysłem na prezent. Warto cenić każde wspomnienie. Urodziny, imieniny, osiemnastka czy parapetówka to doskonały pretekst na stworzenie wydruku w postaci kolażu, który będzie gwarantować uśmiech na twarzy każdej bliskiej osobie.

Drukowanie na płótnie z własnym zdjęciem - zrób to sam

Wydrukowanie Twoich zdjęć na płótnie może być świetnym sposobem na dodanie osobistego akcentu do każdego pomieszczenia. Z odpowiednimi materiałami i podstawową wiedzą łatwo jest stworzyć unikalne dzieło sztuki, które przetrwa lata. Aby zacząć, będziesz potrzebować płótna, drukarki atramentowej i swojego zdjęcia. Najpierw załaduj swoje zdjęcie do drukarki i wydrukuj je na płótnie. Upewnij się, że dostosowałeś ustawienia tak, aby obraz był odpowiednio skalowany do rozmiaru płótna. Po wydrukowaniu umieść płótno na płaskiej powierzchni i użyj akrylowego uszczelniacza, aby zabezpieczyć je przed blaknięciem lub uszkodzeniem. Na koniec powieś swoje arcydzieło i ciesz się nim! Jeżeli chcesz podarować bliskim własnoręcznie zrobione dzieło, przygotowaliśmy specjalny poradnik Fotografia na płótnie – jak zrobić samemu obraz ze zdjęcia? Porady i inspiracje