Fotoobrazy geometryczne na ścianie, czyli (nie)zwyczajne dekoracje.

Jeśli słowo „geometria” kojarzy Ci się jedynie z lekcjami matematyki w szkole, to najwyższa pora to zmienić. Proste linie i kształty, połączone ze sobą w nieoczywisty sposób, mogą stworzyć prawdziwie dzieło sztuki. Postaw na fotoobrazy geometryczne, a Twoje wnętrze zyska całkiem nowy styl. 

Fotoobrazy geometryczne na ścianie, czyli (nie)zwyczajne dekoracje.

Minimalistyczne kropki i kreski

Jako dziecko z pewnością pamiętasz zadanie w szkole podstawowej, polegające na łączeniu kropek w odpowiedniej kolejności. Po połączeniu wszystkich oczom ukazywał się kształt zwykle jakiegoś zwierzątka. To świetny pomysł do stworzenia ciekawego, geometrycznego fotoobrazu. Taki motyw pasuje na przykład do biura projektowego. Dlaczego? Bo ma prosty, ale mocny przekaz: małe kroki (kropki) połączone ze sobą w całość tworzą z czasem coś, czego nikt się z początku nie spodziewał. Taki wydruk na płótnie to dekoracja, za którą kryje się motywacja do działania. Nasza propozycja: obraz na płótnie geometryczny wilk

 

Nowoczesny fotoobraz

Cenisz sobie proste rozwiązania. Nie lubisz, jak wystrój salonu albo sypialni zakłóca spokój, który ma tam panować. Kolorowe, krzykliwe dekoracje? Nic z tych rzeczy! Ma być harmonijnie i spokojnie. Kolory mają być stonowane, a dekoracje neutralne i naturalne. W takich wnętrzach idealnie sprawdzi się wydruk na płótnie z geometrycznym motywem. Nasze fotoobrazy wykonane są z naturalnych produktów (drewniane deski, bawełniane płótno). Są trwałe i wytrzymałe na wilgoć i promienie słoneczne, więc możesz cieszyć się nimi na długo. Są bardzo proste w czyszczeniu — wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je wilgotną ściereczką. A w dodatku motyw geometrycznych wzorów na fotoobrazie jest bardzo nowoczesny. Nasz propozycja: obraz na płótnie Czarno białe wzory.

 

Powiew orientu — fotoobraz z mandalą

Jest pewien geometryczny motyw artystyczny, zaczerpnięty z buddyzmu, który zyskał szczególną popularność. Mowa o mandali, czyli harmonijnym połączeniu kresek i kropek wpisanych w kształt koła. Samo słowo mandala oznacza właśnie koło i ma symbolizować harmonię i równowagę. Oczywiście fotoobraz z motywem mandali może mieć dla jego posiadacza również dodatkowe znaczenie, poza tym estetycznym. Taki obraz świetnie prezentuje się w czarno białym wydaniu, ale kolorowy wygląda obłędnie, wręcz hipnotyzuje. Fotowydruk z motywem mandali sprawdzi się na ścianie w sypialni, salonie SPA albo w orientalnej restauracji. Nasza propozycja: obraz na płótnie Złota mandala. 

 

Totalna abstrakcja

Geometryczne figury mogą tworzyć fotoobraz przedstawiający…ciąg geometrycznych figur po prostu i nadal wyglądać świetnie. Zamiast skupiać wzrok odbiorcy na konkretnych i znanych kształtach, bardziej liczy się kolor i abstrakcja. Dlatego takie obrazy na płótnie świetnie pasują do salonu albo do biura. Mogą dodać minimalistycznym wnętrzom koloru i nowoczesnego stylu. Może to być pojedynczy fotowydruk, albo „pocięty” na części tryptyk. W wyborze takiego fotoobrazu, podobnie jak artystę — twórcę, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Nasza propozycja: obraz na płótnie Kolorowe trójkąty

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.