Fotoobrazy geometryczne na ścianie, czyli (nie)zwyczajne dekoracje.

Jeśli słowo „geometria” kojarzy Ci się jedynie z lekcjami matematyki w szkole, to najwyższa pora to zmienić. Proste linie i kształty, połączone ze sobą w nieoczywisty sposób, mogą stworzyć prawdziwie dzieło sztuki. Postaw na fotoobrazy geometryczne, a Twoje wnętrze zyska całkiem nowy styl. 

Fotoobrazy geometryczne na ścianie, czyli (nie)zwyczajne dekoracje.

Minimalistyczne kropki i kreski

Jako dziecko z pewnością pamiętasz zadanie w szkole podstawowej, polegające na łączeniu kropek w odpowiedniej kolejności. Po połączeniu wszystkich oczom ukazywał się kształt zwykle jakiegoś zwierzątka. To świetny pomysł do stworzenia ciekawego, geometrycznego fotoobrazu. Taki motyw pasuje na przykład do biura projektowego. Dlaczego? Bo ma prosty, ale mocny przekaz: małe kroki (kropki) połączone ze sobą w całość tworzą z czasem coś, czego nikt się z początku nie spodziewał. Taki wydruk na płótnie to dekoracja, za którą kryje się motywacja do działania. Nasza propozycja: obraz na płótnie geometryczny wilk

 

Nowoczesny fotoobraz

Cenisz sobie proste rozwiązania. Nie lubisz, jak wystrój salonu albo sypialni zakłóca spokój, który ma tam panować. Kolorowe, krzykliwe dekoracje? Nic z tych rzeczy! Ma być harmonijnie i spokojnie. Kolory mają być stonowane, a dekoracje neutralne i naturalne. W takich wnętrzach idealnie sprawdzi się wydruk na płótnie z geometrycznym motywem. Nasze fotoobrazy wykonane są z naturalnych produktów (drewniane deski, bawełniane płótno). Są trwałe i wytrzymałe na wilgoć i promienie słoneczne, więc możesz cieszyć się nimi na długo. Są bardzo proste w czyszczeniu — wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je wilgotną ściereczką. A w dodatku motyw geometrycznych wzorów na fotoobrazie jest bardzo nowoczesny. Nasz propozycja: obraz na płótnie Czarno białe wzory.

 

Powiew orientu — fotoobraz z mandalą

Jest pewien geometryczny motyw artystyczny, zaczerpnięty z buddyzmu, który zyskał szczególną popularność. Mowa o mandali, czyli harmonijnym połączeniu kresek i kropek wpisanych w kształt koła. Samo słowo mandala oznacza właśnie koło i ma symbolizować harmonię i równowagę. Oczywiście fotoobraz z motywem mandali może mieć dla jego posiadacza również dodatkowe znaczenie, poza tym estetycznym. Taki obraz świetnie prezentuje się w czarno białym wydaniu, ale kolorowy wygląda obłędnie, wręcz hipnotyzuje. Fotowydruk z motywem mandali sprawdzi się na ścianie w sypialni, salonie SPA albo w orientalnej restauracji. Nasza propozycja: obraz na płótnie Złota mandala. 

 

Totalna abstrakcja

Geometryczne figury mogą tworzyć fotoobraz przedstawiający…ciąg geometrycznych figur po prostu i nadal wyglądać świetnie. Zamiast skupiać wzrok odbiorcy na konkretnych i znanych kształtach, bardziej liczy się kolor i abstrakcja. Dlatego takie obrazy na płótnie świetnie pasują do salonu albo do biura. Mogą dodać minimalistycznym wnętrzom koloru i nowoczesnego stylu. Może to być pojedynczy fotowydruk, albo „pocięty” na części tryptyk. W wyborze takiego fotoobrazu, podobnie jak artystę — twórcę, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Nasza propozycja: obraz na płótnie Kolorowe trójkąty

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!