Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie z wakacji

Nareszcie lato i wakacje! To czas wyczekiwany przez dzieci i przez dorosłych. Nic dziwnego, wakacje sprzyjają odpoczynkowi. To również czas wyjazdów, imprez i…dużej ilości zdjęć. Te ulubione warto wydrukować i wyeksponować na ścianie. Możesz to zrobić na trzy sprawdzone sposoby.

Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie z wakacji

Zdjęcie XXL

Po wakacjach pewno masz sporo nowych zdjęć w galerii swojego telefonu. Warto te najlepsze, te ulubione jakoś wyeksponować. Możesz to zrobić, drukując zdjęcie z wakacji w formacie XXL. Takie zdjęcie powiesisz na ścianie, albo zamknięte w eleganckiej ramie postawisz na meblach. Zdjęcia XXL, to doskonała dekoracja do domu, która podkreśli Twój styl i osobowość. 

 

Zdjęcie na piance

Zdjęcie na piance, inaczej fotoboard, to bardzo lekki wydruk, który z łatwością przymocujesz do ściany, bez konieczności wiercenia w niej dziur i kupowania zawieszek. Papier używany do tego rodzaju wydruku to papier fotograficzny o matowej powłoce. Wygląda jak ten, który znasz z tradycyjnych odbitek z kliszy. Wydruk podklejony jest na ultracienkiej i ultralekkiej piance. Fotoboardy to idealne rozwiązanie, wszędzie tam, gdzie ciężkie ozdoby nie wchodzą w grę. 


Zdjęcie na płótnie

Zdjęcie na płótnie, czyli fotoobrazy to bardzo stylowa dekoracja pasująca do każdego wnętrza. Zyskują na popularności jako prezent z różnych okazji albo właśnie pamiątka z wakacji. Co więcej, są bardzo trwałe, więc cieszyć się możesz nimi przez lata. Ulubiona fotka z wymarzonych wakacji dobrze wyglądać będzie na Instagramie, a jeszcze lepiej na ścianie w Twoim salonie.  

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!