Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie z wakacji

Nareszcie lato i wakacje! To czas wyczekiwany przez dzieci i przez dorosłych. Nic dziwnego, wakacje sprzyjają odpoczynkowi. To również czas wyjazdów, imprez i…dużej ilości zdjęć. Te ulubione warto wydrukować i wyeksponować na ścianie. Możesz to zrobić na trzy sprawdzone sposoby.

Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie z wakacji

Zdjęcie XXL

Po wakacjach pewno masz sporo nowych zdjęć w galerii swojego telefonu. Warto te najlepsze, te ulubione jakoś wyeksponować. Możesz to zrobić, drukując zdjęcie z wakacji w formacie XXL. Takie zdjęcie powiesisz na ścianie, albo zamknięte w eleganckiej ramie postawisz na meblach. Zdjęcia XXL, to doskonała dekoracja do domu, która podkreśli Twój styl i osobowość. 

 

Zdjęcie na piance

Zdjęcie na piance, inaczej fotoboard, to bardzo lekki wydruk, który z łatwością przymocujesz do ściany, bez konieczności wiercenia w niej dziur i kupowania zawieszek. Papier używany do tego rodzaju wydruku to papier fotograficzny o matowej powłoce. Wygląda jak ten, który znasz z tradycyjnych odbitek z kliszy. Wydruk podklejony jest na ultracienkiej i ultralekkiej piance. Fotoboardy to idealne rozwiązanie, wszędzie tam, gdzie ciężkie ozdoby nie wchodzą w grę. 


Zdjęcie na płótnie

Zdjęcie na płótnie, czyli fotoobrazy to bardzo stylowa dekoracja pasująca do każdego wnętrza. Zyskują na popularności jako prezent z różnych okazji albo właśnie pamiątka z wakacji. Co więcej, są bardzo trwałe, więc cieszyć się możesz nimi przez lata. Ulubiona fotka z wymarzonych wakacji dobrze wyglądać będzie na Instagramie, a jeszcze lepiej na ścianie w Twoim salonie.  

 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.