Wydruk na płótnie na prezent na Dzień Matki

Maj to miesiąc wyjątkowy, nie tylko za sprawą kwitnących jabłoni i śpiewających ptaków. Jak co roku, 26 maja, obchodzimy wyjątkowy dzień. Mowa oczywiście o Dniu Matki. W tym dniu zwykło się obdarowywać nasze rodzicielki symbolicznymi prezentami. Jeśli nie wiesz, jaki prezent wybrać na Dzień Matki, zachęcamy do lektury.

Wydruk na płótnie na prezent na Dzień Matki

Wyjątkowe wspomnienia

Czas mija szybko i mówi się, że widać to dopiero po dzieciach. To, jak rosną i wreszcie dorastają, staje się dla rodziców wyznacznikiem upływającego czasu. Przeglądanie zdjęć z dzieciństwa może okazać się całkiem wzruszające. Rodzinne albumy wypełnione po brzegi zdjęciami mają swój urok, ale równie zachwycające są wydruki na płótnie z własnego zdjęcia. Zamień ulubione zdjęcie, np. z dzieciństwa w fotoobraz i podaruj mamie z okazji jej święta. Taki prezent będzie wspaniałą, rodzinną pamiątką, a zarazem unikatową dekoracją wnętrza.

 

Zdjęcie, a jednak obraz

Fotoobraz cieszy się dużą popularnością od dawna. Jest bardzo łatwy do zaprojektowania (jak przygotować zdjęcie dowiesz się tutaj) i jeszcze łatwiejszy w montażu. Może wisieć na ścianie Twojego wnętrza bez konieczności oprawiania go w ramę. Oczywiście, jeśli chcesz, nic nie stoi na przeszkodzie, by wmontować fotowydruk w elegancką ramkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój fotoobraz zyska jeszcze bardziej na wyglądzie namalowanego obrazu. Bo chociaż jest to wydruk na prawdziwym malarskim płótnie, to stworzony jest z cyfrowej wersji zdjęcia. Prawie każde zdjęcie zrobione aparatem cyfrowym lub telefonem może stać się Twoim własnym dziełem sztuki. Podkreślamy: prawie każde. Dlaczego? Bardzo ważną rolę odgrywa jakość fotografii. To, co widzisz na małym ekranie swojego telefonu, niekoniecznie dobrze prezentuje się na fotoobrazie dużych rozmiarów. Przygotowując zdjęcie do realizacji zamówienia, warto zasięgnąć informacji tutaj.

 

Kwiaty przez cały rok

Kwiaty są piękne, nic zaskakującego, że lubimy przebywać w ich otoczeniu i zachwycać się ich zapachem. Niestety, piękne są tylko przez chwilę. W szczególności te ścięte i postawione w wazonie. Ale możesz wykorzystać motyw kwiatów, jako inspirację do zaprojektowania fotowydruku. Wystarczy, że w naszej wyszukiwarce wpiszesz dowolną nazwę, lub po prostu słowo kwiaty a zobaczysz galerię pełną propozycji. Fotoobraz z motywem kwiatów to ciekawa alternatywa na prezent, zamiast ciętych kwiatów z kwiaciarni. Gwarantujemy, że te na fotoobrazie będą cieszyć oczy przez cały rok. 

 

Niepowtarzalny prezent

Jeśli nadal zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem dla mamy z okazji Dnia Matki, wybierz wydruk na płótnie. Do stworzenia fotoobrazu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi, wystarczy wgrać dowolne zdjęcie w naszym panelu. Możesz równie dobrze skorzystać z gotowych motywów. Fotoobraz jako prezent będzie wyjątkowy i unikatowy. Radość i łzy wzruszenia, jakie przywoła na twarzy obdarowywanej osoby, będą najlepszą gwarancją takiego wyboru.

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!