Wydruk na płótnie na prezent na Dzień Matki

Maj to miesiąc wyjątkowy, nie tylko za sprawą kwitnących jabłoni i śpiewających ptaków. Jak co roku, 26 maja, obchodzimy wyjątkowy dzień. Mowa oczywiście o Dniu Matki. W tym dniu zwykło się obdarowywać nasze rodzicielki symbolicznymi prezentami. Jeśli nie wiesz, jaki prezent wybrać na Dzień Matki, zachęcamy do lektury.

Wydruk na płótnie na prezent na Dzień Matki

Wyjątkowe wspomnienia

Czas mija szybko i mówi się, że widać to dopiero po dzieciach. To, jak rosną i wreszcie dorastają, staje się dla rodziców wyznacznikiem upływającego czasu. Przeglądanie zdjęć z dzieciństwa może okazać się całkiem wzruszające. Rodzinne albumy wypełnione po brzegi zdjęciami mają swój urok, ale równie zachwycające są wydruki na płótnie z własnego zdjęcia. Zamień ulubione zdjęcie, np. z dzieciństwa w fotoobraz i podaruj mamie z okazji jej święta. Taki prezent będzie wspaniałą, rodzinną pamiątką, a zarazem unikatową dekoracją wnętrza.

 

Zdjęcie, a jednak obraz

Fotoobraz cieszy się dużą popularnością od dawna. Jest bardzo łatwy do zaprojektowania (jak przygotować zdjęcie dowiesz się tutaj) i jeszcze łatwiejszy w montażu. Może wisieć na ścianie Twojego wnętrza bez konieczności oprawiania go w ramę. Oczywiście, jeśli chcesz, nic nie stoi na przeszkodzie, by wmontować fotowydruk w elegancką ramkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój fotoobraz zyska jeszcze bardziej na wyglądzie namalowanego obrazu. Bo chociaż jest to wydruk na prawdziwym malarskim płótnie, to stworzony jest z cyfrowej wersji zdjęcia. Prawie każde zdjęcie zrobione aparatem cyfrowym lub telefonem może stać się Twoim własnym dziełem sztuki. Podkreślamy: prawie każde. Dlaczego? Bardzo ważną rolę odgrywa jakość fotografii. To, co widzisz na małym ekranie swojego telefonu, niekoniecznie dobrze prezentuje się na fotoobrazie dużych rozmiarów. Przygotowując zdjęcie do realizacji zamówienia, warto zasięgnąć informacji tutaj.

 

Kwiaty przez cały rok

Kwiaty są piękne, nic zaskakującego, że lubimy przebywać w ich otoczeniu i zachwycać się ich zapachem. Niestety, piękne są tylko przez chwilę. W szczególności te ścięte i postawione w wazonie. Ale możesz wykorzystać motyw kwiatów, jako inspirację do zaprojektowania fotowydruku. Wystarczy, że w naszej wyszukiwarce wpiszesz dowolną nazwę, lub po prostu słowo kwiaty a zobaczysz galerię pełną propozycji. Fotoobraz z motywem kwiatów to ciekawa alternatywa na prezent, zamiast ciętych kwiatów z kwiaciarni. Gwarantujemy, że te na fotoobrazie będą cieszyć oczy przez cały rok. 

 

Niepowtarzalny prezent

Jeśli nadal zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem dla mamy z okazji Dnia Matki, wybierz wydruk na płótnie. Do stworzenia fotoobrazu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi, wystarczy wgrać dowolne zdjęcie w naszym panelu. Możesz równie dobrze skorzystać z gotowych motywów. Fotoobraz jako prezent będzie wyjątkowy i unikatowy. Radość i łzy wzruszenia, jakie przywoła na twarzy obdarowywanej osoby, będą najlepszą gwarancją takiego wyboru.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.