Fotoobraz na Dzień Kobiet

Za symbol Dnia Kobiet uznaje się goździki oraz tulipany i to właśnie te kwiaty zwykle trafiają, z tej okazji, w ręce pań. To piękny gest, który z pewnością każdą damę ucieszy. Dla tych panów, którzy chcą iść o krok dalej, przedstawiamy pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet, czyli fotoobraz. 

Fotoobraz na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet za niedługo. To już tradycja, że w tym dniu panowie obdarowują kobiety ze swojego otoczenia kwiatami. Drodzy mężczyźni, możecie potraktować ten dzień, jako okazję do świętowania i okazywania uczuć. Gdy zamierzacie z okazji Dnia Kobiet podarować jakiś wyjątkowy prezent, warto zdecydować się na coś sentymentalnego i trwalszego niż bukiet kwiatów. Takim rozwiązaniem jest fotoobraz.

 

Po pierwsze, w łatwy i szybki sposób zamienisz fotkę np. z telefonu w nowoczesny obraz na płótnie. Wystarczy, że na naszej stronie bobraz.pl wybierzesz produkt, wczytasz wybrany kadr i w dalszej kolejności złożysz zamówienie. Możesz wybrać spośród wielu rozmiarów, dzięki czemu stworzysz dekorację idealnie dopasowaną do wybranego wnętrza. Do wyboru masz płótno poliestrowe oraz bawełniane. O różnicach (i nie tylko) dowiesz się więcej tutaj. Pamiętaj, że to produkt tworzony z dużą starannością specjalnie na zamówienie i potrzeba czasu, aby dopieścić każdy szczegół. Mimo to zdajemy sobie sprawę, że czasem w natłoku codziennych obowiązków łatwo można zapomnieć o upominku. Dla takich wyjątkowych sytuacji przygotowaliśmy coś specjalnego, czyli usługę ekspres. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność, że twoje zamówienie zostanie przygotowane w ciągu jednego dnia roboczego. 

 

Nie tylko zdjęcie może stać się dekoracją rodem z galerii sztuki. Może to być dowolna grafika z ulubionym motywem. Może chcesz podarować ukochanej widok gór, bo to właśnie na szlaku się poznaliście? Albo minimalistyczny fotowydruk, przedstawiający tekst z ważnym, dla obdarowywanej, przesłaniem. Szukając inspiracji, konieczne sprawdź nasze propozycje, dostępne w zakładce obrazy tematyczne. Znajdują się tam starannie wyselekcjonowane grafiki, zgodne z najpopularniejszymi trendami. Wybór jest ogromny, zatem podpowiadamy: szczególnie uwielbiane przez kobiety motywy to foto-obrazy boho oraz foto-obrazy glamour.

 

Wracając do wcześniej wspomnianych kwiatów. Kojarzą się one z kobiecym pięknem i delikatnością i podarowane mamie, żonie lub nauczycielce symbolizują wyjątkowe emocje. Niestety, nawet najpiękniejszy bukiet kiedyś zwiędnie. W zamian proponujemy kwieciste motywy zamienić w romantyczny fotoobraz na płótnie. Taki wydruk powieszony w salonie lub sypialni wprowadzi relaksującą atmosferę i podkreśli kobiecy styl. Kwiaty na fotoobrazie będą pełnić swoją funkcję dekoracyjną znacznie dłużej, niż te kupione w kwiaciarni.

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!