Fotoobraz na Dzień Kobiet

Za symbol Dnia Kobiet uznaje się goździki oraz tulipany i to właśnie te kwiaty zwykle trafiają, z tej okazji, w ręce pań. To piękny gest, który z pewnością każdą damę ucieszy. Dla tych panów, którzy chcą iść o krok dalej, przedstawiamy pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet, czyli fotoobraz. 

Fotoobraz na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet za niedługo. To już tradycja, że w tym dniu panowie obdarowują kobiety ze swojego otoczenia kwiatami. Drodzy mężczyźni, możecie potraktować ten dzień, jako okazję do świętowania i okazywania uczuć. Gdy zamierzacie z okazji Dnia Kobiet podarować jakiś wyjątkowy prezent, warto zdecydować się na coś sentymentalnego i trwalszego niż bukiet kwiatów. Takim rozwiązaniem jest fotoobraz.

 

Po pierwsze, w łatwy i szybki sposób zamienisz fotkę np. z telefonu w nowoczesny obraz na płótnie. Wystarczy, że na naszej stronie bobraz.pl wybierzesz produkt, wczytasz wybrany kadr i w dalszej kolejności złożysz zamówienie. Możesz wybrać spośród wielu rozmiarów, dzięki czemu stworzysz dekorację idealnie dopasowaną do wybranego wnętrza. Do wyboru masz płótno poliestrowe oraz bawełniane. O różnicach (i nie tylko) dowiesz się więcej tutaj. Pamiętaj, że to produkt tworzony z dużą starannością specjalnie na zamówienie i potrzeba czasu, aby dopieścić każdy szczegół. Mimo to zdajemy sobie sprawę, że czasem w natłoku codziennych obowiązków łatwo można zapomnieć o upominku. Dla takich wyjątkowych sytuacji przygotowaliśmy coś specjalnego, czyli usługę ekspres. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność, że twoje zamówienie zostanie przygotowane w ciągu jednego dnia roboczego. 

 

Nie tylko zdjęcie może stać się dekoracją rodem z galerii sztuki. Może to być dowolna grafika z ulubionym motywem. Może chcesz podarować ukochanej widok gór, bo to właśnie na szlaku się poznaliście? Albo minimalistyczny fotowydruk, przedstawiający tekst z ważnym, dla obdarowywanej, przesłaniem. Szukając inspiracji, konieczne sprawdź nasze propozycje, dostępne w zakładce obrazy tematyczne. Znajdują się tam starannie wyselekcjonowane grafiki, zgodne z najpopularniejszymi trendami. Wybór jest ogromny, zatem podpowiadamy: szczególnie uwielbiane przez kobiety motywy to foto-obrazy boho oraz foto-obrazy glamour.

 

Wracając do wcześniej wspomnianych kwiatów. Kojarzą się one z kobiecym pięknem i delikatnością i podarowane mamie, żonie lub nauczycielce symbolizują wyjątkowe emocje. Niestety, nawet najpiękniejszy bukiet kiedyś zwiędnie. W zamian proponujemy kwieciste motywy zamienić w romantyczny fotoobraz na płótnie. Taki wydruk powieszony w salonie lub sypialni wprowadzi relaksującą atmosferę i podkreśli kobiecy styl. Kwiaty na fotoobrazie będą pełnić swoją funkcję dekoracyjną znacznie dłużej, niż te kupione w kwiaciarni.

 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.