Foto obraz na płótnie, czyli doskonała ślubna pamiątka

Ślub to dla większości ludzi najważniejsze wydarzenie w życiu, które wiąże ich z ukochaną osobą. Pojęcie „ślub” nie oznacza jednak tylko złożenia przysięgi i nałożenia obrączek.

Foto obraz na płótnie, czyli doskonała ślubna pamiątka

To także obecność najbliższych osób, huczne przyjęcie, zwane weselem i mnóstwo zdjęć. Fotografie ślubne przedstawiają zazwyczaj zdjęcie pary młodej, czy rodziny i przyjaciół, a wykonywane są w plenerze, kościele, czy na sali weselnej. Zdjęcia ze ślubu stanowią niepodrabialną pamiątkę, która przeniesiona na foto obraz na płótnie sprawi, iż Wasze najpiękniejsze chwile będą Wam stale towarzyszyć.

Zdjęcia ślubne jako prezent

Ślubne zdjęcia przeniesione na foto obraz na płótnie, czy na zdjęcie XXL, są idealnym prezentem, który możecie podarować bliskim Wam osobom. Taki podarek trafi szczególnie w serca rodziców, czy dziadków, którzy każdego dnia będą mogli spoglądać na Wasze szczęście.

Jak zamienić ślubne zdjęcia na foto obraz na płótnie?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy, że załadujesz plik na naszą stronę i wybierzesz interesujący Cię rozmiar, a także typ wydruku. Foto obraz na płótnie, bądź zdjęcie XXL zostaną wykonane przez naszych najlepszych specjalistów produkcyjnych, którzy dokładają wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było najwyższej jakości.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.