Wspomnienia z wakacji na płótnie

Okres lata kojarzy nam się z piękną pogodą, orzeźwiającym drinkiem, spędzaniem czasu na zewnątrz oraz oczywiście wakacjami. Niestety lato szybko mija, szczególnie gdy spędzamy je w doborowym towarzystwie i wykorzystujemy ten wyjątkowy beztroski czas na maksa. Jak poprawić sobie humor w okresie jesiennym gdy aura nie zawsze rozpieszcza? Na to pytanie odpowiedź jest prosta.

Wspomnienia z wakacji na płótnie

Uwiecznij wspomnienia na dłużej

W dobie zaawansowanej telefonii komórkowej to już wręcz norma, że posiadamy smartfon z wbudowanym aparatem i w absolutnie każdym momencie możemy uwiecznić ciekawą chwilę na dysku swojego telefonu. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem, niemniej jednak niektóre fotografie warto zmaterializować w szczególny sposób, czyli w postaci fotoobrazu na płótnie. Może to być krajobraz miejsca, które szczególnie nam się spodobało albo wydarzyło się tam coś wyjątkowego, co na zawsze zostanie w pamięci. A może zdjęcie zrobione wspólnie z ukochaną osobą lub paczką znajomych na tle zachodzącego słońca lub w restauracji? Najważniejsze, by fotka którą zamienisz w wysokiej jakości wydruk na płótnie i zawiesisz na ścianie przywołała wakacyjne wspomnienia i ich niepowtarzalny klimat.


Profesjonalna jakość w naszych rękach.
Fotoobrazy tworzone są na prawdziwym bawełnianym płótnie malarskim. Cechuje je doskonała jakość wydruku oraz idealne odwzorowanie kolorów i ich wysoki kontrast. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych obrazów, barwy nie rozmazują się i nie blakną nawet przy kontakcie z promieniami słońca czy wilgocią. Płótno naciągamy na sosnowe krosno ręcznie, z dokładnością i dbałością o każdą krawędź. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu laminatu ochronnego werniks, Twój wydruk zdjęć na płótnie zyskuje wyjątkową trwałość i ochronę na przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Nic w tym zaskakującego, że coraz więcej osób wybiera piękny, trwały fotowydruk do ozdobienia swojego wnętrza.

A może morze? - zainspiruj się!
Wakacyjne motywy kojarzą nam się głównie z krajobrazami pięknych plaż pokrytych jasnym piaskiem i palm rzucających cień w pełnym słońcu. Faktycznie, jest to jeden z najpopularniejszych motywów wśród fotoobrazów. Taka dekoracja wpasuje się do każdego wnętrza i wprowadzi niepowtarzalny wakacyjny klimat. Nawet jeśli rajskie plaże znasz tylko ze zdjęć czy filmów, nie odbieraj sobie tej przyjemności i powieś fotowydruk z motywem podróży na ścianie swojego salonu lub sypialni. Gwarantujemy, że poprawi Ci nastrój szczególnie zimą, gdy za oknem wiatr i deszcz i kto wie, może nawet zainspiruje Cię do zaplanowania urlopu w tropikach. Ale przecież lato to nie tylko plaża i palmy i nie trzeba podróżować do ciepłych krajów, by poczuć klimat wakacji. Czasem wspaniały wakacyjny motyw masz tuż obok siebie - wystarczy rozejrzeć się wokół.
Może będą to słoneczniki wznoszące się nad polami złotych zbóż? A może bezkresne morze z widokiem białych żaglówek? Wszystko zależy od Ciebie. Możesz wybrać spośród galerii naszych gotowych motywów swój ulubiony i cieszyć się dekoracją dopasowaną do twoich oczekiwań. Przekonaj się, że fotoobraz niesie za sobą niesamowite efekty i wcale nie trzeba wielu dekoracji by wnętrze nabrało wakacyjnego blasku.

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!