Wspomnienia z wakacji na płótnie

Okres lata kojarzy nam się z piękną pogodą, orzeźwiającym drinkiem, spędzaniem czasu na zewnątrz oraz oczywiście wakacjami. Niestety lato szybko mija, szczególnie gdy spędzamy je w doborowym towarzystwie i wykorzystujemy ten wyjątkowy beztroski czas na maksa. Jak poprawić sobie humor w okresie jesiennym gdy aura nie zawsze rozpieszcza? Na to pytanie odpowiedź jest prosta.

Wspomnienia z wakacji na płótnie

Uwiecznij wspomnienia na dłużej

W dobie zaawansowanej telefonii komórkowej to już wręcz norma, że posiadamy smartfon z wbudowanym aparatem i w absolutnie każdym momencie możemy uwiecznić ciekawą chwilę na dysku swojego telefonu. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem, niemniej jednak niektóre fotografie warto zmaterializować w szczególny sposób, czyli w postaci fotoobrazu na płótnie. Może to być krajobraz miejsca, które szczególnie nam się spodobało albo wydarzyło się tam coś wyjątkowego, co na zawsze zostanie w pamięci. A może zdjęcie zrobione wspólnie z ukochaną osobą lub paczką znajomych na tle zachodzącego słońca lub w restauracji? Najważniejsze, by fotka którą zamienisz w wysokiej jakości wydruk na płótnie i zawiesisz na ścianie przywołała wakacyjne wspomnienia i ich niepowtarzalny klimat.


Profesjonalna jakość w naszych rękach.
Fotoobrazy tworzone są na prawdziwym bawełnianym płótnie malarskim. Cechuje je doskonała jakość wydruku oraz idealne odwzorowanie kolorów i ich wysoki kontrast. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych obrazów, barwy nie rozmazują się i nie blakną nawet przy kontakcie z promieniami słońca czy wilgocią. Płótno naciągamy na sosnowe krosno ręcznie, z dokładnością i dbałością o każdą krawędź. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu laminatu ochronnego werniks, Twój wydruk zdjęć na płótnie zyskuje wyjątkową trwałość i ochronę na przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Nic w tym zaskakującego, że coraz więcej osób wybiera piękny, trwały fotowydruk do ozdobienia swojego wnętrza.

A może morze? - zainspiruj się!
Wakacyjne motywy kojarzą nam się głównie z krajobrazami pięknych plaż pokrytych jasnym piaskiem i palm rzucających cień w pełnym słońcu. Faktycznie, jest to jeden z najpopularniejszych motywów wśród fotoobrazów. Taka dekoracja wpasuje się do każdego wnętrza i wprowadzi niepowtarzalny wakacyjny klimat. Nawet jeśli rajskie plaże znasz tylko ze zdjęć czy filmów, nie odbieraj sobie tej przyjemności i powieś fotowydruk z motywem podróży na ścianie swojego salonu lub sypialni. Gwarantujemy, że poprawi Ci nastrój szczególnie zimą, gdy za oknem wiatr i deszcz i kto wie, może nawet zainspiruje Cię do zaplanowania urlopu w tropikach. Ale przecież lato to nie tylko plaża i palmy i nie trzeba podróżować do ciepłych krajów, by poczuć klimat wakacji. Czasem wspaniały wakacyjny motyw masz tuż obok siebie - wystarczy rozejrzeć się wokół.
Może będą to słoneczniki wznoszące się nad polami złotych zbóż? A może bezkresne morze z widokiem białych żaglówek? Wszystko zależy od Ciebie. Możesz wybrać spośród galerii naszych gotowych motywów swój ulubiony i cieszyć się dekoracją dopasowaną do twoich oczekiwań. Przekonaj się, że fotoobraz niesie za sobą niesamowite efekty i wcale nie trzeba wielu dekoracji by wnętrze nabrało wakacyjnego blasku.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.