Foto obraz na płótnie – czyli idealny prezent na różne okazje

Szukasz prezentu na urodziny, imieniny, rocznice, czy święta okolicznościowe? Foto obraz na płótnie jest więc idealny dla Ciebie!

Foto obraz na płótnie – czyli idealny prezent na różne okazje

Szukasz prezentu na urodziny, imieniny, rocznice, czy święta okolicznościowe? Foto obraz na płótnie jest więc idealny dla Ciebie! Nie ma bowiem lepszego prezentu, niż wspólne, piękne chwile uchwycone na zdjęciu i przeniesione na foto obraz, który zawiśnie w domu Twoim, bądź osoby której go podarujesz

U nas możesz zamówić foto obraz na płótnie z dodatkowymi opcjami. „Werniks” wydobędzie kolory z Twojego obrazu i dodatkowo go zabezpieczy. „Zawieszki” umożliwią Ci zawieszenie foto obrazu bez użycia gwoździ, a „Ekspres” sprawi, iż otrzymasz gotowy foto obraz w iście ekspresowym tempie!

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.