Z miłości do piękna – kwieciste foto obrazy

Mieszkasz w mieście, pracujesz w biurowcu, wciąż zabiegany nie masz czasu na spokojny posiłek, a co dopiero relaks na łonie natury. Na szczęście naturę łatwo wprowadzić można do wnętrza Twojego własnego mieszkania. Kwiaty doniczkowe, sztuczne, barwy natury to tylko kilka z wielu pomysłów. A co powiesz na obrazy na płótnie prezentujące kwiaty?

Z miłości do piękna – kwieciste foto obrazy

Z miłości do piękna – kwieciste foto obrazy

Mieszkasz w mieście, pracujesz w biurowcu, wciąż zabiegany nie masz czasu na spokojny posiłek, a co dopiero relaks na łonie natury. Na szczęście naturę łatwo wprowadzić można do wnętrza Twojego własnego mieszkania. Kwiaty doniczkowe, sztuczne, barwy natury to tylko kilka z wielu pomysłów. A co powiesz na obrazy na płótnie prezentujące kwiaty? Taka ozdoba na ścianie w salonie czy sypialni spełnia wyjątkową rolę. Nie dość, że sama w sobie piękna, to jeszcze działająca kojąco na nerwy. Brakuje jej tylko zapachu świeżych kwiatów bzu…

Relaks do poduszki

Wyobraź sobie, że po ciężkim dniu pracy otwierasz drzwi swojej sypialni. Przez zasłony przebija matowe światło latarni miejskiej zmieszane z blaskiem księżyca. W tych bladych smugach srebrzy się kwiat dmuchawca, przez który przebijają promienie zachodzącego letniego słońca – nad łóżkiem, na ścianie. Kładziesz się pod nim na miękkim, wygodnym łóżku i opatulasz puchową pościelą. Ach, spokojne sny same przychodzą do Twojej głowy. Brzmi wręcz magicznie, a wcale nie jest nierealne. Efekt taki uzyskasz wieszając foto obraz na płótnie z nadrukowanym dmuchawcem. No i dodatkowo montując w oknach zasłony w stonowanych barwach i ścieląc łóżko do snu z samego rana… Czym jednak są te dodatkowe wymogi, jeśli na ścianie wisi już ten piękny kwiat? Kwieciste foto obrazy to idealne obrazy do sypialni. Oczywiście nie trzeba, a nawet nie warto ograniczać się do kwiatu dmuchawca. W naszej galerii dostępnych jest wiele propozycji wyglądających niczym obrazy kwiaty, które idealnie sprawdzą się w sypialni, nawet takiej mniej nastrojowej. Jeśli zaś nie do sypialni to do…

Salon(u) w płatkach róż        

Bo i tu foto obrazy na płótnie prezentujące wielobarwne kwiaty sprawdzą się idealnie. Nad fotelem, nad kominkiem, nad komodą czy niskim regałem na książki – wszędzie tam, gdzie nasz wzrok życzyłby sobie napotkać miękkie płótno malowane płatkami skropionych poranną rosą, delikatnych płatków kwiatów. Takie obrazy kwiaty sprawią, że popołudnie w gronie rodziny, czy to spędzone na rozmowach, czy na grach, czytaniu książek, czy oglądaniu telewizji, upłynie w miłej i spokojnej atmosferze. Bo nic nie wprowadzi do Twojego mieszkania tyle harmonii, co namiastka natury w rozdzielczości i rozmiarach oddających jej naturalne piękno, a nierzadko nawet je przewyższających.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.