Z miłości do piękna – kwieciste foto obrazy

Mieszkasz w mieście, pracujesz w biurowcu, wciąż zabiegany nie masz czasu na spokojny posiłek, a co dopiero relaks na łonie natury. Na szczęście naturę łatwo wprowadzić można do wnętrza Twojego własnego mieszkania. Kwiaty doniczkowe, sztuczne, barwy natury to tylko kilka z wielu pomysłów. A co powiesz na obrazy na płótnie prezentujące kwiaty?

Z miłości do piękna – kwieciste foto obrazy

Z miłości do piękna – kwieciste foto obrazy

Mieszkasz w mieście, pracujesz w biurowcu, wciąż zabiegany nie masz czasu na spokojny posiłek, a co dopiero relaks na łonie natury. Na szczęście naturę łatwo wprowadzić można do wnętrza Twojego własnego mieszkania. Kwiaty doniczkowe, sztuczne, barwy natury to tylko kilka z wielu pomysłów. A co powiesz na obrazy na płótnie prezentujące kwiaty? Taka ozdoba na ścianie w salonie czy sypialni spełnia wyjątkową rolę. Nie dość, że sama w sobie piękna, to jeszcze działająca kojąco na nerwy. Brakuje jej tylko zapachu świeżych kwiatów bzu…

Relaks do poduszki

Wyobraź sobie, że po ciężkim dniu pracy otwierasz drzwi swojej sypialni. Przez zasłony przebija matowe światło latarni miejskiej zmieszane z blaskiem księżyca. W tych bladych smugach srebrzy się kwiat dmuchawca, przez który przebijają promienie zachodzącego letniego słońca – nad łóżkiem, na ścianie. Kładziesz się pod nim na miękkim, wygodnym łóżku i opatulasz puchową pościelą. Ach, spokojne sny same przychodzą do Twojej głowy. Brzmi wręcz magicznie, a wcale nie jest nierealne. Efekt taki uzyskasz wieszając foto obraz na płótnie z nadrukowanym dmuchawcem. No i dodatkowo montując w oknach zasłony w stonowanych barwach i ścieląc łóżko do snu z samego rana… Czym jednak są te dodatkowe wymogi, jeśli na ścianie wisi już ten piękny kwiat? Kwieciste foto obrazy to idealne obrazy do sypialni. Oczywiście nie trzeba, a nawet nie warto ograniczać się do kwiatu dmuchawca. W naszej galerii dostępnych jest wiele propozycji wyglądających niczym obrazy kwiaty, które idealnie sprawdzą się w sypialni, nawet takiej mniej nastrojowej. Jeśli zaś nie do sypialni to do…

Salon(u) w płatkach róż        

Bo i tu foto obrazy na płótnie prezentujące wielobarwne kwiaty sprawdzą się idealnie. Nad fotelem, nad kominkiem, nad komodą czy niskim regałem na książki – wszędzie tam, gdzie nasz wzrok życzyłby sobie napotkać miękkie płótno malowane płatkami skropionych poranną rosą, delikatnych płatków kwiatów. Takie obrazy kwiaty sprawią, że popołudnie w gronie rodziny, czy to spędzone na rozmowach, czy na grach, czytaniu książek, czy oglądaniu telewizji, upłynie w miłej i spokojnej atmosferze. Bo nic nie wprowadzi do Twojego mieszkania tyle harmonii, co namiastka natury w rozdzielczości i rozmiarach oddających jej naturalne piękno, a nierzadko nawet je przewyższających.

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!