Wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka

Święta za nami, noworoczne postanowienia w trakcie realizacji, ferie za rogiem a karnawał w pełni, czyli jednym zdaniem: dzieje się. Pomimo powrotu do rutyny i codziennych obowiązków, przypominamy, że każda okazja do świętowania jest dobra a czas spędzony w gronie najbliższych nam osób — bezcenny.

Wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka

Już niebawem będziemy obchodzić dzień babci i dziadka, święto o którym powinny pamiętać nie tylko dzieci, ale i dorośli. Nikt tak nie rozpieszcza jak oni, dlatego prezent dla babci i dziadka powinien być wyjątkowy.

Nie ma jak u dziadków.

Rozpieszczają nas jak nikt inny, więc tym razem warto odwrócić role. Dzień babci i dziadka to uroczystość przypadająca na 21 i 22 stycznia, zatem jest jeszcze czas, by zastanowić się nad upominkiem. Pamiętaj, o najważniejszym: liczy się gest. Seniorzy to osoby doświadczone przez życie, przeszli niezwykle wiele i z pewnością potrafią odróżnić to co w życiu naprawdę ważne. Zamiast kosztownych prezentów, bardziej docenią pamięć, uśmiech, wspólnie spędzony czas i miły gest. Dlatego zdjęcie na płótnie to piękny i wzruszający pomysł na prezent, idealny do uczczenia tej wyjątkowej okazji. Wywołasz uśmiech i radość, przywołasz najpiękniejsze wspomnienia, nie wydając przy tym fortuny. 

 

Podaruj wzruszające wspomnienia.

To pewne — wydruk na płótnie pozytywnie zaskoczy i babcię i dziadka. Ale jakie zdjęcie wybrać na fotoobraz? Z życia wzięte i to dosłownie! Szukając motywu na prezent dla babci czy dziadka, zainspiruj się ich historią. Obraz z widokiem miasta albo budynku, w którym się poznali, przywoła piękne wspomnienia z młodości. A może zdjęcie całej rodziny zrobione przy okazji  ostatniego spotkania? Albo rekonstrukcja ich starego portretu ślubnego lub po prostu wspólnej fotografii z czasów ich młodości. Sam projektujesz, sam decydujesz. Nawet gdy jakość takiego zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, nasi eksperci zrobią co tylko w ich mocy, by otrzymać wydruk w zupełnie nowej odsłonie i jakości, jakiej w owym czasie nie było.

 

Z pokolenia na pokolenie.

Obraz na płótnie ze własnego zdjęcia to bardzo elegancki i oryginalny prezent. Nasze wydruki wykonujemy na naturalnym, bawełnianym płótnie malarskim, o unikalnej fakturze przypominającej prawdziwy obraz namalowany farbą. Wyraziste kontury i pełne głębi kolory oraz odbicia lustrzane na krawędziach fotoobrazu dają niezwykłą trójwymiarowość. Płótno na sosnowe krosno malarskie naciągamy ręcznie, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i dbałość o każdą krawędź. Dodatkowo stosując laminat ochronny werniks, taki obraz zyskuje wyjątkową trwałość i ochronę przed uszkodzeniami. Wydruk rodzinnego zdjęcia na płótnie to nie sezonowa dekoracja wnętrza, tylko wieloletnia pamiątka podziwiana przez pokolenia. Elegancka, a zarazem  prosta forma fotowydruku pasuje do większości pomieszczeń. Z pewnością ukochani dziadkowe (i nie tylko oni) będą pod wrażeniem tej innej wersji prezentowania zdjęć, jaką jest fotoobraz.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.