Wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka

Święta za nami, noworoczne postanowienia w trakcie realizacji, ferie za rogiem a karnawał w pełni, czyli jednym zdaniem: dzieje się. Pomimo powrotu do rutyny i codziennych obowiązków, przypominamy, że każda okazja do świętowania jest dobra a czas spędzony w gronie najbliższych nam osób — bezcenny.

Wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka

Już niebawem będziemy obchodzić dzień babci i dziadka, święto o którym powinny pamiętać nie tylko dzieci, ale i dorośli. Nikt tak nie rozpieszcza jak oni, dlatego prezent dla babci i dziadka powinien być wyjątkowy.

Nie ma jak u dziadków.

Rozpieszczają nas jak nikt inny, więc tym razem warto odwrócić role. Dzień babci i dziadka to uroczystość przypadająca na 21 i 22 stycznia, zatem jest jeszcze czas, by zastanowić się nad upominkiem. Pamiętaj, o najważniejszym: liczy się gest. Seniorzy to osoby doświadczone przez życie, przeszli niezwykle wiele i z pewnością potrafią odróżnić to co w życiu naprawdę ważne. Zamiast kosztownych prezentów, bardziej docenią pamięć, uśmiech, wspólnie spędzony czas i miły gest. Dlatego zdjęcie na płótnie to piękny i wzruszający pomysł na prezent, idealny do uczczenia tej wyjątkowej okazji. Wywołasz uśmiech i radość, przywołasz najpiękniejsze wspomnienia, nie wydając przy tym fortuny. 

 

Podaruj wzruszające wspomnienia.

To pewne — wydruk na płótnie pozytywnie zaskoczy i babcię i dziadka. Ale jakie zdjęcie wybrać na fotoobraz? Z życia wzięte i to dosłownie! Szukając motywu na prezent dla babci czy dziadka, zainspiruj się ich historią. Obraz z widokiem miasta albo budynku, w którym się poznali, przywoła piękne wspomnienia z młodości. A może zdjęcie całej rodziny zrobione przy okazji  ostatniego spotkania? Albo rekonstrukcja ich starego portretu ślubnego lub po prostu wspólnej fotografii z czasów ich młodości. Sam projektujesz, sam decydujesz. Nawet gdy jakość takiego zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, nasi eksperci zrobią co tylko w ich mocy, by otrzymać wydruk w zupełnie nowej odsłonie i jakości, jakiej w owym czasie nie było.

 

Z pokolenia na pokolenie.

Obraz na płótnie ze własnego zdjęcia to bardzo elegancki i oryginalny prezent. Nasze wydruki wykonujemy na naturalnym, bawełnianym płótnie malarskim, o unikalnej fakturze przypominającej prawdziwy obraz namalowany farbą. Wyraziste kontury i pełne głębi kolory oraz odbicia lustrzane na krawędziach fotoobrazu dają niezwykłą trójwymiarowość. Płótno na sosnowe krosno malarskie naciągamy ręcznie, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i dbałość o każdą krawędź. Dodatkowo stosując laminat ochronny werniks, taki obraz zyskuje wyjątkową trwałość i ochronę przed uszkodzeniami. Wydruk rodzinnego zdjęcia na płótnie to nie sezonowa dekoracja wnętrza, tylko wieloletnia pamiątka podziwiana przez pokolenia. Elegancka, a zarazem  prosta forma fotowydruku pasuje do większości pomieszczeń. Z pewnością ukochani dziadkowe (i nie tylko oni) będą pod wrażeniem tej innej wersji prezentowania zdjęć, jaką jest fotoobraz.

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!