Urbanizm XXI wieku – foto obrazy na płótnie z motywem miast

Do tej pory na blogu pisaliśmy przede wszystkim o pięknie przyrody i jej znaczeniu we wnętrzach naszych mieszkań. Tymczasem nie tylko natura oznacza piękno. To, co ludzkimi rękami stworzone także przecież może się nim odznaczać. Dziś zatem zabierzemy Cię do krainy miasta w mieszkaniu. Jak? To proste! Pomogą nam w tym obrazy miasta, które wydrukowane na płótnie, dadzą niepowtarzalny efekt sztuki urbanistycznej.

Urbanizm XXI wieku – foto obrazy na płótnie z motywem miast

Jakie zdjęcie na urbanistyczny foto obraz

Odpowiedź jest jedna: zdjęcie miasta. Każde jednak może być inne. Do wyboru mamy zdjęcia z perspektywy mieszkańca, z lotu ptaka, efektownie zdeformowane obiektywem, który posłużył do wykonania fotografii. Zdjęcia miejskich zabytków i nowoczesnych wieżowców, odbijających się w wodzie budynków i miriadów świateł, którymi lśni miasto nocą. To wszystko to tylko i aż obrazy miasta, które znamy na co dzień z naszego życia, na które jednak często nie zwracamy uwagi ze względu na szybkie tempo życia – jesteśmy zbyt zabiegani, by przystanąć na chwilę i zachwycić się miejskim krajobrazem. W naszej galerii znajdziesz wiele propozycji foto obrazów na płótnie posegregowanych według miast, co pozwoli Ci szybko znaleźć zdjęcie, z którym najlepiej będziesz się czuć w swoim mieszkaniu. Zwróć uwagę, że większość fotografii wygląda niczym obrazy pejzaże, co dodatkowo podkreśli na Twojej ścianie płótno foto obrazu.

Najlepsze miejsce na foto obraz miasta

W zasadzie nie ma jednego konkretnego. Jak to zwykle w przypadku takich dekoracji bywa, wszystko zależy od wystroju danego wnętrza oraz wizerunku miasta, jakie prezentuje foto obraz na płótnie. Nastrojowe foto obrazy miasta sprawdzą się świetnie nad kominkiem czy sofą w salonie. Z kolei te w stylu reporterskim będą ciekawym dodatkiem do korytarza bądź kuchni, gdzie wniosą nieco życia i wrażenia przestronności. Ten drugi efekt osiągniemy przede wszystkim z obrazami z lotu ptaka, ale i takimi z perspektywy mieszkańca, na których budynki znajdują się w dużej odległości od fotografa. Pamiętaj, że ciekawym rozwiązaniem będą również Twoje własne zdjęcia – może dysponujesz jakąś ciekawą fotografią z wakacji w Rzymie czy Barcelonie? Może miałeś okazję uwiecznić na „kliszy” świąteczny Jarmark Wiedeński? A może zakochany jesteś w swoim własnym mieście, które kryje wiele tajemniczych zakamarków okraszonych bogatą historią? To także są ciekawe pomysły na foto obrazy.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.