Ultralekki fotoboard na piance PCV 5 mm

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy lekki, nowoczesny produkt, jakim jest fotoboard na piance PCV. Czym różni się od dobrze znanych fotoobrazów na płótnie? Krótko mówiąc, taka forma fotowydruku pozwala na bardzo łatwe i trwałe umocowanie obrazu, bez konieczności wwiercania się w ścianę. Do powieszenia fotoboardu na ścianie wystarczą bowiem samoprzylepne zawieszki.

Ultralekki fotoboard na piance PCV 5 mm

Nasz #bobrazowy zespół fotoboardy na piance poleca przede wszystkim do wnętrz, o mniej masywnych ścianach (na przykład ściany gipsowe), ale nie tylko. Zdarzyć może się też tak, że wynajmowany lokal lub mieszkanie pozostać musi w nienaruszonym stanie, ale ważny dla nas jest jego wystrój ścian. Wszędzie tam, gdzie nie ma zgody na haczyki i gwoździki do powieszenia dekoracji, z pomocą przychodzą nasze lekkie jak piórko fotoboardy.

Wydruk realizujemy na matowym papierze fotograficznym o satynowej powłoce, który następnie naklejany jest na piankę o grubości 5 mm. Zastosowanie takiego papieru gwarantuje fotowydurk o pięknych, żywych kolorach. Ultra lekka pianka PCV, która wykorzystywana jest do produkcji fotoboardów, pozwoli zamocować się na ścianie, bez obawy o jej naruszenie. Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu lub kleju, wystarczą samoprzylepne zawieszki.

Fotoboard to produkt gotowy do montażu, który nie wymaga dodatkowego usztywnienia. Jeśli jednak wolisz dekoracje w oprawie, ten rodzaj wydruku bez problemu wstawisz w dowolną ramkę. Pianka ma 5 mm. a to mniej więcej tyle, co obrączka ślubna. Pamiętaj jednak, że decydując się dodatkowo na ramę, zmieni się ciężar fotowydruku.

Podobnie jak w przypadku fotoobrazów na płótnie, podczas projektowania fotoboardu możesz użyć dowolnego zdjęcia z aparatu, albo skorzystać z gotowych obrazów tematycznych.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę:

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.