Ultralekki fotoboard na piance PCV 5 mm

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy lekki, nowoczesny produkt, jakim jest fotoboard na piance PCV. Czym różni się od dobrze znanych fotoobrazów na płótnie? Krótko mówiąc, taka forma fotowydruku pozwala na bardzo łatwe i trwałe umocowanie obrazu, bez konieczności wwiercania się w ścianę. Do powieszenia fotoboardu na ścianie wystarczą bowiem samoprzylepne zawieszki.

Ultralekki fotoboard na piance PCV 5 mm

Nasz #bobrazowy zespół fotoboardy na piance poleca przede wszystkim do wnętrz, o mniej masywnych ścianach (na przykład ściany gipsowe), ale nie tylko. Zdarzyć może się też tak, że wynajmowany lokal lub mieszkanie pozostać musi w nienaruszonym stanie, ale ważny dla nas jest jego wystrój ścian. Wszędzie tam, gdzie nie ma zgody na haczyki i gwoździki do powieszenia dekoracji, z pomocą przychodzą nasze lekkie jak piórko fotoboardy.

Wydruk realizujemy na matowym papierze fotograficznym o satynowej powłoce, który następnie naklejany jest na piankę o grubości 5 mm. Zastosowanie takiego papieru gwarantuje fotowydurk o pięknych, żywych kolorach. Ultra lekka pianka PCV, która wykorzystywana jest do produkcji fotoboardów, pozwoli zamocować się na ścianie, bez obawy o jej naruszenie. Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu lub kleju, wystarczą samoprzylepne zawieszki.

Fotoboard to produkt gotowy do montażu, który nie wymaga dodatkowego usztywnienia. Jeśli jednak wolisz dekoracje w oprawie, ten rodzaj wydruku bez problemu wstawisz w dowolną ramkę. Pianka ma 5 mm. a to mniej więcej tyle, co obrączka ślubna. Pamiętaj jednak, że decydując się dodatkowo na ramę, zmieni się ciężar fotowydruku.

Podobnie jak w przypadku fotoobrazów na płótnie, podczas projektowania fotoboardu możesz użyć dowolnego zdjęcia z aparatu, albo skorzystać z gotowych obrazów tematycznych.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę:

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!