Prezent na walentynki z bobraz.pl

To już za chwilę.
Wielkimi krokami nadchodzi święto przez jednych uwielbiane, przed drugich nieco mniej. Walentynki, czyli święto zakochanych obchodzimy 14 lutego na całym świecie. Obdarowujemy wtedy osoby bliskie naszemu sercu upominkami, zwykle kwiatami i słodyczami.

Prezent na walentynki z bobraz.pl

Ale powiedzmy sobie szczerze: czekoladki zjemy, a kwiaty, nawet te najpiękniejsze w końcu zwiędną i nie zostanie śladu po świętowaniu miłości. Oczywiście, podchodzimy do tego z przymrużeniem oka, najważniejsze to intencja i miły gest a te wyrażać można na tysiąc sposobów. Gdy jednak wolisz podarować coś, co zostanie na dłużej, zachęcamy do podarowania ulubionej osobie czegoś unikatowego, miłego i dla oka i serca. Takim upominkiem jest fotoobraz z własnego zdjęcia. 

Zakochana para jak z obrazka.
Mija już kolejny rok, gdy jesteście razem i wachlarz prezentów trochę się zawęził. A może to Wasze pierwsze wspólnie spędzone walentynki i chcesz podarować ukochanej/ukochanemu coś, co zapamięta na długo? Zarówno dla świeżo upieczonych par, jak i dla tych którym całkiem blisko do ołtarza, polecamy fotoobraz z własnego zdjęcia. Na pewno macie romantyczne zdjęcie na tle zachodzącego słońca, albo fotkę z koncertu Waszego ulubionego zespołu, z której aż biję radość i energia. Takie zdjęcia po prostu zasługują na specjalne traktowanie! To nie tylko ładny kadr, ale cudowne wspomnienia, które — kto wie — kiedyś będą ciekawą historią do opowiedzenia Waszym dzieciom. Możesz się nimi pochwalić na Instagramie, ale równie dobrze możesz zamienić w prywatne dzieło sztuki jak z muzeum i powiesić na ścianie swojej sypiali lub salonu.

Doskonała jakość gwarantowana.
Nasze wydruki realizowane są na maszynach specjalnie przystosowanych do druku fotografii. Twój fotoobraz będzie pełen barw albo w odcieniu głęboko nasyconej czerni, który będzie wisieć na Twojej ścianie bardzo długi czas. Proponowane przez nas formaty to nie jedyna opcja. Klikając w przycisk personalizacji, możesz dowolnie zmienić rozmiar swojego wydruku, wybrać rodzaj płótna oraz podzielić na kilka części tworząc tzw. tryptyk ze zdjęcia. Wolisz tradycyjne odbitki? Żaden problem! Wybierz zdjęcie XXL, które oprawione w elegancką ramę z powodzeniem powiesić możesz na ścianie albo postawić na komodzie. Odbitki XXL drukujemy od rozmiaru 40x30 cm do nawet 150x100 cm! Zdjęcia w dużym formacie na ścianie, to piękna galeria pełna wspomnień i niecodzienna dekoracja wnętrza.
Taki prezent na walentynki dla ukochanej osoby w postaci fotoobrazu lub odbitki XXL to wzruszająca pamiątka, piękna dekoracja wnętrza i unikatowy, dobrze dobrany podarunek.

Czytaj także:
16.07.2024

Kolorowanki z Motylami - Wydrukuj wzory motyli - Kolorowanki motyl do druku

W tym artykule znajdziesz informacje o szablonach do druku, które przedstawiają najpiękniejsze motyle w różnych kształtach i rozmiarach. Zainspiruj swoje dzieci do kolorowania i odkrywania fascynującego świata motyli.

16.07.2024

Kwiatek do druku - Kolorowanki Kwiaty - Kreatywne Szablony Kwiatków do Wydruku

Kolorowanki kwiaty to doskonały sposób na połączenie rozrywki z edukacją. W tym artykule znajdziesz różnorodne informacje na temat kolorowanek kwiatków do wydruku, które możesz pobrać i pozwolić swojemu dziecku pokolorować piękne wzory kwiatów.

11.07.2024

Tabliczka mnożenia do druku - Zamów tabliczkę do nauki

Tabliczka mnożenia to jedna z podstawowych umiejętności matematycznych, którą każdy uczeń musi opanować. Bez solidnych podstaw w mnożeniu, nauka bardziej zaawansowanych tematów matematycznych może stać się trudna. Dlatego warto skorzystać z dostępnych narzędzi, które mogą pomóc w nauce tej umiejętności.