Obrazy ze zdjęcia na płótnie

Kiedy masz ten moment, w którym patrzysz na pustą ścianę i czegoś Ci brakuje, to mamy coś dla Ciebie. Obrazy na płótnie to idealny produkt do powieszenia na ścianie ze względu na swoją formę oraz nieograniczoną możliwość tematyczną wydruków.

Obrazy ze zdjęcia na płótnie

„Foto obrazy na płótnie przyjmą wszystko”. Mogą się na nich znaleźć zdjęcia z wakacji, świąteczne zdjęcia rodzinne, fotografie pociech, czy coś zupełnie innego jak duże metropolie, sportowcy, czy piękne krajobrazy. Jedynie od Ciebie zależy co będą przedstawiać Twoje foto obrazy na płótnie i gdzie się znajdą.

Nasza baza zdjęć pełna jest starannie dobranych fotografii, które zostały podzielone na wiele kategorii i podkategorii. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Jeżeli nic z naszej bazy nie przypadnie Ci jednak do gustu to nic straconego! Za pomocą naszego edytora możesz przesłać nam swoje dowolne zdjęcie, a my zamienimy je w zjawiskowy foto obraz na płótnie.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.