Obrazy z własnego zdjęcia

W naszym sklepie dużą popularnością cieszą się obrazy z własnego zdjęcia. Poza bazą starannie dobieranych i pasujących do wszystkiego zdjęć posiadamy także możliwość zamienienia dowolnego przesłanego przez Ciebie zdjęcia na foto obrazy na płótniezdjęcia XXL albo plakaty.

 

Obrazy z własnego zdjęcia

Za pomocą naszego edytora stworzysz wymarzone obrazy z własnego zdjęcia, które poza elementem wystroju będą także wspaniałą pamiątką, którą będziesz podziwiać każdego dnia. Obrazy z własnego zdjęcia mogą przedstawiać zdjęcia z wakacji, z komunii, ślubu, czy innego ważnego wydarzenia. Mogą także być fotografiami ulubionego piłkarza, czy samochodu, których nie ma w naszej bazie zdjęć.

Tylko od Ciebie zależy co znajdzie się na Twoim fotowydruku, więc daj wodze wyobraźni i stwórz kreatywny wystrój Twojego wnętrza!

 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.