Obraz na płótnie w ramce – świeży design dla Twojego wnętrza

Fotoobraz jest tak skonstruowany, że nie potrzebujesz ramki, by zawiesić go na ścianie. Wygląda on dobrze i schludnie i bez niej. Jeśli jednak lubisz wyraźnie wyznaczać granice, nie tylko w życiu, to możesz zamknąć swój wydruk na płótnie w klasycznej białej lub czarnej ramce.

Obraz na płótnie w ramce – świeży design dla Twojego wnętrza

Jaki kolor ramki wybrać?

Do naszych wydruków na płótnie idealnie pasuje ramka czarna albo ramka biała. Gdy decydujesz się na obraz czarno biały, możesz wybrać, jak wolisz — obydwie będą wyglądać równie dobrze. W przypadku bardzo kolorowych fotoobrazów polecamy czarną ramkę, by domknąć barwne zdjęcie i wyznaczyć granice obrazu. A gdy Twój fotowydruk zachowany jest w delikatnych, pastelowych barwach, w takim przypadku idealnie sprawdzi się biała ramka. Będzie delikatnie i romantycznie. #Bobrazowe ramki wykonane są z drewna i przylegają do krawędzi fotoobrazu idealnie. W połączeniu z bawełnianym płótnem otrzymujesz ekologiczną i solidną ozdobę na ścianę, którą cieszyć możesz się przez lata.

Jakie zdjęcie do ramki?

Zdjęcia z pamiętnych chwil wywołują lawinę wzruszeń za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. Na myśl przychodzą nam: ślub, Pierwsza Komunia Święta, Bożonarodzeniowa sesja zdjęciowa całej rodziny albo sesja noworodkowa. Każde z takich zdjęć ma w sobie coś niezwykłego, być może dlatego, że takie wydarzenia poprzedza czas oczekiwania i przygotowań. Zdjęcia z wyjątkowych chwil zasługują na wyjątkowe wyróżnienie, a w tej roli doskonale sprawdzi się fotoobraz w ramce. Możesz też zaprojektować swój obraz na płótnie tak, by wokół zdjęcia widoczna była biała oprawa, tzw. ramka passe-partout. Dzięki temu Twój fotowydruk zyska ponadczasowego retro charakteru i maksimum elegancji, której tradycyjna ramka nie jest w stanie zapewnić.

Teksty motywacyjne na płótnie w ramce

Coraz częściej możemy spotkać obrazy w ramach, na których nie ma nic poza…tekstem. Ba! Czasem jest to jedno słowo napisane ozdobną czcionką i „tylko” tyle. To złudny minimalizm, bo w przypadku takich fotoobrazów nie liczy się forma, a treść i przekaz. Cytat chwytający za serce, albo słowo, za którym kryje się piękna, wzruszająca historia może mieć silny przekaz. Gdy zewsząd docierają do nas różne bodźce, czasem zwykły czarny napis na białym tle paradoksalnie przyciągnie nasz wzrok. Zamknięty w kontrastowej ramie staję się dziełem sztuki z przekazem. Być może właśnie dlatego czasem widzisz na ścianach siłowni obrazy w ramce, które zamiast wysportowanych sylwetek, przedstawiają zwykły — niezwykły napis. Ponadto, taki foroobraz w ramie jest bardzo nowoczesny i uniwersalny, więc z łatwością wpasuje się w dowolne wnętrzu.

Motywy one line art w ramce

Line art dosłownie oznacza artystyczną linię, czasem jedną, czasem więcej. Artystyczną, bo kilka kresek i odcinków powstało tak, by współgrać ze sobą nawzajem, czasem też z kolorem tła, tworząc kształty. Raz znane i rozpoznawalne od razu, a innym razem zupełnie abstrakcyjne. Cechą charakterystyczną takich fotowydruków w ramce są również barwy, a w zasadzie ich brak. Obrazy line art utrzymane są w odcieniach złamanej bieli, czerni, beżów i szarości, więc biała lub czarna rama pasuje do nich idealnie. Takie fotoobrazy są bardzo nowoczesne i bardzo popularne w mieszkaniach np. typu loft. Możesz też z powodzeniem ozdobić fotoobrazem line art w ramce sypialnię, swój gabinet kosmetyczny albo butik dla pań. Pasują idealnie wszędzie tam, gdzie rządzi kobiecość. Podkreślisz nimi styl i osobowość, bez przepychu, a z klasą. 

 

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!