Lato w pełni! Zatrzymaj je na dłużej dzięki fotoobrazom

Kochasz lato? My też! Szkoda tylko, że nie trwa ono dłużej. Może właśnie dlatego tak wyjątkowe są te letnie wieczory, rodzinne grillowanie i rozgrzany promieniami słońca piasek. Na szczęście łatwo można przenieść najpiękniejsze letnie motywy na fooobraz. Przekonaj się sam, że lato może zostać z Tobą na dłużej!

Lato w pełni! Zatrzymaj je na dłużej dzięki fotoobrazom

Słoneczniki

Słoneczniki to kwiaty piękne, ale sieje się je nie tylko w celach ozdobnych. Powstaje przecież z ich nasion olej. Kwitną od lipca do października, dlatego kojarzą się z wakacjami. Ich „główka” zawsze zwrócona jest w stronę słońca i w ciągu dnia „wędruje” w stronę jego promieni. Fotoobraz z motywem słoneczników pięknie będzie wyglądał w kuchni, salonie jadalni albo na korytarzu. Czyli wszędzie tam, gdzie ważna jest rodzinna atmosfera. 

 

Zachód słońca

Bardzo romantyczny motyw, który pasuje tak naprawdę wszędzie. Możesz z powodzeniem powiesić obraz na ścianie z motywem zachodu słońca w domu, ale i w miejscu pracy. Łąka skąpana w promieniach zachodzącego słońca wprowadzi miłą i ciepłą atmosferę do wnętrza. 

 

Rajska plaża

Biały piasek, lazurowa woda i palmy. Na samą myśl robi nam się błogo. Taki motyw na fotowydruku wprowadzi do dekorowanego wnętrza sporo wakacyjnego klimatu. Z powodzeniem taki fotoobraz powiesisz na ścianach salonu kosmetycznego albo sypialni. Słowem wszędzie tam, gdzie liczy się relaks. 

 

Zboże 

Tego motywu nie sposób pominąć. Kiedyś żniwa i zboże otaczane były wręcz nabożną czcią, zwłaszcza na wsiach, jako symbol życia i urodzaju. Fotowydruk z motywem zboża będzie pasował przede wszystkim do wnętrz w stylu boho. Romantyczne kłosy na fotoobrazie to odpowiedni motyw dla kobiecej sypialni zachowanej w delikatnych, pastelowych barwach. Taki motyw na fotowydruku pięknie ozdobi również wnętrze cukierni albo piekarni. 

 

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!