Lato w pełni! Zatrzymaj je na dłużej dzięki fotoobrazom

Kochasz lato? My też! Szkoda tylko, że nie trwa ono dłużej. Może właśnie dlatego tak wyjątkowe są te letnie wieczory, rodzinne grillowanie i rozgrzany promieniami słońca piasek. Na szczęście łatwo można przenieść najpiękniejsze letnie motywy na fooobraz. Przekonaj się sam, że lato może zostać z Tobą na dłużej!

Lato w pełni! Zatrzymaj je na dłużej dzięki fotoobrazom

Słoneczniki

Słoneczniki to kwiaty piękne, ale sieje się je nie tylko w celach ozdobnych. Powstaje przecież z ich nasion olej. Kwitną od lipca do października, dlatego kojarzą się z wakacjami. Ich „główka” zawsze zwrócona jest w stronę słońca i w ciągu dnia „wędruje” w stronę jego promieni. Fotoobraz z motywem słoneczników pięknie będzie wyglądał w kuchni, salonie jadalni albo na korytarzu. Czyli wszędzie tam, gdzie ważna jest rodzinna atmosfera. 

 

Zachód słońca

Bardzo romantyczny motyw, który pasuje tak naprawdę wszędzie. Możesz z powodzeniem powiesić obraz na ścianie z motywem zachodu słońca w domu, ale i w miejscu pracy. Łąka skąpana w promieniach zachodzącego słońca wprowadzi miłą i ciepłą atmosferę do wnętrza. 

 

Rajska plaża

Biały piasek, lazurowa woda i palmy. Na samą myśl robi nam się błogo. Taki motyw na fotowydruku wprowadzi do dekorowanego wnętrza sporo wakacyjnego klimatu. Z powodzeniem taki fotoobraz powiesisz na ścianach salonu kosmetycznego albo sypialni. Słowem wszędzie tam, gdzie liczy się relaks. 

 

Zboże 

Tego motywu nie sposób pominąć. Kiedyś żniwa i zboże otaczane były wręcz nabożną czcią, zwłaszcza na wsiach, jako symbol życia i urodzaju. Fotowydruk z motywem zboża będzie pasował przede wszystkim do wnętrz w stylu boho. Romantyczne kłosy na fotoobrazie to odpowiedni motyw dla kobiecej sypialni zachowanej w delikatnych, pastelowych barwach. Taki motyw na fotowydruku pięknie ozdobi również wnętrze cukierni albo piekarni. 

 

 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.