Jak wybrać fotoobraz do salonu?

Salon to miejsce, gdzie zwykle zapraszasz swoich gości. Nie dziwi zatem, że chcesz, by było to miejsce przytulne. No i jeszcze wprawiało z zachwyt odwiedzających Cię znajomych. A poza tym, to dobrze by było, gdyby salon podkreślał Twoją osobowość i styl. Cóż, sporo tego, ale rozumiemy to doskonale: w końcu w salonie dużo się dzieje.

Jak wybrać fotoobraz do salonu?

Niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest Twoje lokum, dobrze dobrane dekoracje zagwarantują wszystkie powyższe. Jakie dekoracje? To zależy, co lubisz. Albo ile masz miejsca do zagospodarowania. Przy małych pomieszczeniach łatwo przesadzić. A przecież ma być przytulnie i nie przytłaczać. W takiej sytuacji postaw na dekorację wiszące na ścianie. Fotoobraz w salonie sprawdzi się w tej roli doskonale. Jest elegancki i nowoczesny. Możesz go dopasować kształtem i wielkością wedle uznania i wybrać dowolny motyw. I tu pojawia się następne pytanie — jaki wydruk na płótnie pasuje do salonu?

 

Fotoobraz zawieszony w salonie może dodać do wnętrza koloru. Może też podkreślić Twoją osobowość i stać się tematem do rozmowy. Zależy jaki motyw wybierzesz, a wybór jest ogromny. Być może czytając ten tekst, wyobraźnia podpowiada Ci zdjęcie albo grafikę, którą chciałbyś powiesić na ścianie swojego salonu. Świetnie! Najtrudniejsze, w całym procesie składania zamówienia na fotoobraz, masz już za sobą. Jeśli jednak szukasz inspiracji, koniecznie kliknij zakładkę Foto-obrazy do salonu.

 

Znajdziesz w niej motywy staranie wyselekcjonowane przez nasz #bobrazowy zespół. Znajdują się tam obrazy co prawda uniwersalne, ale w niecodziennym wydaniu. Roślinność w kobiecym stylu wprowadzi romantyczna, różowobarwna łąka. A dla nieco mroczniejszego klimatu wybierz liście monstery. Wrażenie głębi zapewni fotowydruk panoramy Nowego Jorku albo niezdobyte szczyty górskie na tle zachodzącego słońca. Oprócz tego możesz wybrać bardziej nowoczesne i abstrakcyjne motywy, które trudno jednoznacznie określić. Znajdziesz również najpiękniejsze pejzaże namalowane przez samą matkę naturę.

 

Podsumowując, najpopularniejsze i sprawdzone motywy foto obrazów do salonu to:

  • natura, czyli roślinność i kwiaty 
  • pejzaże, czyli góry, lasy, morza, plaże
  • panorama (słynnych) miast 
  • minimalistyczne obrazy (abstrakcja) 


Oprócz powyższych inspiracji przedstawiamy jeszcze jeden uwielbiany przez naszych Klientów motyw, mianowicie Twoje własne zdjęcie. Fotoobraz z własnego zdjęcia z pewnością będzie zachwycającą, podkreślającą charakter i atmosferę dekoracją do salonu. 

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!