Jak wybrać fotoobraz do salonu?

Salon to miejsce, gdzie zwykle zapraszasz swoich gości. Nie dziwi zatem, że chcesz, by było to miejsce przytulne. No i jeszcze wprawiało z zachwyt odwiedzających Cię znajomych. A poza tym, to dobrze by było, gdyby salon podkreślał Twoją osobowość i styl. Cóż, sporo tego, ale rozumiemy to doskonale: w końcu w salonie dużo się dzieje.

Jak wybrać fotoobraz do salonu?

Niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest Twoje lokum, dobrze dobrane dekoracje zagwarantują wszystkie powyższe. Jakie dekoracje? To zależy, co lubisz. Albo ile masz miejsca do zagospodarowania. Przy małych pomieszczeniach łatwo przesadzić. A przecież ma być przytulnie i nie przytłaczać. W takiej sytuacji postaw na dekorację wiszące na ścianie. Fotoobraz w salonie sprawdzi się w tej roli doskonale. Jest elegancki i nowoczesny. Możesz go dopasować kształtem i wielkością wedle uznania i wybrać dowolny motyw. I tu pojawia się następne pytanie — jaki wydruk na płótnie pasuje do salonu?

 

Fotoobraz zawieszony w salonie może dodać do wnętrza koloru. Może też podkreślić Twoją osobowość i stać się tematem do rozmowy. Zależy jaki motyw wybierzesz, a wybór jest ogromny. Być może czytając ten tekst, wyobraźnia podpowiada Ci zdjęcie albo grafikę, którą chciałbyś powiesić na ścianie swojego salonu. Świetnie! Najtrudniejsze, w całym procesie składania zamówienia na fotoobraz, masz już za sobą. Jeśli jednak szukasz inspiracji, koniecznie kliknij zakładkę Foto-obrazy do salonu.

 

Znajdziesz w niej motywy staranie wyselekcjonowane przez nasz #bobrazowy zespół. Znajdują się tam obrazy co prawda uniwersalne, ale w niecodziennym wydaniu. Roślinność w kobiecym stylu wprowadzi romantyczna, różowobarwna łąka. A dla nieco mroczniejszego klimatu wybierz liście monstery. Wrażenie głębi zapewni fotowydruk panoramy Nowego Jorku albo niezdobyte szczyty górskie na tle zachodzącego słońca. Oprócz tego możesz wybrać bardziej nowoczesne i abstrakcyjne motywy, które trudno jednoznacznie określić. Znajdziesz również najpiękniejsze pejzaże namalowane przez samą matkę naturę.

 

Podsumowując, najpopularniejsze i sprawdzone motywy foto obrazów do salonu to:

  • natura, czyli roślinność i kwiaty 
  • pejzaże, czyli góry, lasy, morza, plaże
  • panorama (słynnych) miast 
  • minimalistyczne obrazy (abstrakcja) 


Oprócz powyższych inspiracji przedstawiamy jeszcze jeden uwielbiany przez naszych Klientów motyw, mianowicie Twoje własne zdjęcie. Fotoobraz z własnego zdjęcia z pewnością będzie zachwycającą, podkreślającą charakter i atmosferę dekoracją do salonu. 

 

Czytaj także: