Jak podkreślić stylizację wnętrza? Oczywiście, poprzez fotoobraz!

Nawet najlepsza stylizacja po pewnym czasie zaczyna nam się nudzić i wymaga lekkiego lub całkowitego odświeżenia. Możesz dokonac tego, malując ścianę na inny kolor, dodając jakies elementy aranżacyjne. Jednym z takich elementów, który ma niebagatelne znaczenie dla każdej stylizacji jest fotoobraz na płótnie.

Jak podkreślić stylizację wnętrza? Oczywiście, poprzez fotoobraz!

Nawet najlepsza stylizacja po pewnym czasie zaczyna nam się nudzić i wymaga lekkiego lub całkowitego odświeżenia. Możesz dokonac tego, malując ścianę na inny kolor, dodając jakies elementy aranżacyjne. Jednym z takich elementów, który ma niebagatelne znaczenie dla każdej stylizacji jest fotoobraz na płótnie.

Fotoobraz od tradycyjnego obrazu różni się między innymi jakością. Tradycyjne obrazy malowane np. farbą olejną są piękne i unikalne, ale swoją jakością w żaden sposób nie są w stanie dorównać fotoobrazom drukowanym na płótnie. W przypadku tych drugich, kolory nie blakną nawet po długim czasie, wciąż pozostając żywe i piękne. Są odporne także na działanie promieni słonecznych, nie tracą swojego pierwotnego blasku.

Fotoobrazy dostępne są w wielu różnych wersjach. Różnią się od siebie przede wszystkim motywem. Tutaj masz pełną dowolność. Możesz wybrać klasyczny motyw, który będzie wierną reprodukcją prawdziwego obrazu tradycyjnego. Możesz także postawić na motyw graficzny bądź fotoobraz stworzony z własnego zdjęcia. Dzięki takiej możliwości stworzysz unikalną i spersonalizowaną dekorację każdego wnętrza.

Za pomocą fotoobrazu w bardzo szybki sposób możesz wyczarować zupełnie nową stylizację. To znacznie szybszy, łatwiejszy i mniej kosztowny sposób na stworzenie całkowicie nowej, odświeżonej stylizacji. Takie drobne detale, jak właśnie fotoobrazy tworzą we wnętrzu niesamowity klimat i atmosferę. W zależności od wybranego motywu, w kilka chwil możesz znaleźć się gdzie tylko chcesz za sprawą niezwykle realistycznego fotoobrazu, drukowanego na prawdziwym płótnie malarskim.

Jeśli wiosną masz szczególną ochotę na zmiany, zacznij od wprowadzenia drobnych zmian w swoim otoczeniu. Zastosowanie fotoobrazu jest chyba najłatwiejsze! Wybierz motyw, który najbardziej Ci odpowiada i stwórz sobie nowe wnętrze! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyjątkowych fotoobrazów do każdego wnętrza! Wybierz odpowiedni motyw i ciesz się pięknym otoczeniem, które pozytywnie nastraja każdego dnia.

Jaki fotoobraz?

Prawdę mówiąc wydrukować możesz cokolwiek zechcesz, ale pamiętaj o tym, że krajobraz górski, leśny, plaża lub niekończący się ocean zawsze dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu.
A może wspólne zdjęcie rodzinne z ostatnich świąt?

 

Fotoobraz z okazji Dnia Matki.

Data 26 Maja jest nam doskonale znana. Wydruki to wprost idealny pomysł na prezent z tej okazji.
Każda mama ucieszy się ze wspólnego zdjęcia z dziećmi czy rodzinnej fotki. Jest to o tyle doskonały pomysł na prezent, ponieważ obraz na płótnie będzie przypominał o tej okazji każdego dnia, a jego wysoka jakość pozwoli pobyć na ścianie na długie, długie lata.

Plakaty w ramkach.
W naszej ofercie znajdziecie oczywiście również plakaty, które chętnie obramujemy dla Was w drewniane ramki. Taki wydruki to ponadczasowy produkt, który nigdy nie przejdzie do lamusa.
Często się zdarza, że drukujecie u nas różnego rodzaju treści motywacyjne, od siłowni po realizacje swoich celów.

Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę już teraz!

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!