Idealny prezent

Foto obraz na płótnie to prezent uniwersalny. Jest to także prezent elegancki, który będzie pasował do każdego pomieszczenia.

Idealny prezent

Foto obraz na płótnie to prezent uniwersalny. Jest to także prezent elegancki, który będzie pasował do każdego pomieszczenia.

Foto obraz na płótnie daje nam szansę na wykazanie się kreatywnością i stworzenie tzw. "prezentu idealnego". To od Ciebie zależy bowiem co znajdzie się na owym prezencie i co będzie przedstawiał. Tutaj mamy duże pole manewru i możemy stworzyć foto obraz na płótnie na każdą okazję i dla każdego! 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.