Gdy marzy Ci się drewniana chatka – foto obrazy z motywem drewna

Podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce panował trend przenoszenia się z małych wsi i osad do miast, od paru już lat coraz bardziej doceniane jest sąsiedztwo przyrody. Mieszkanie na wsi nie należy jednak do najbardziej praktycznych rozwiązań ze względu na dostępność sklepów, opieki zdrowotnej czy stanowisk pracy.

Gdy marzy Ci się drewniana chatka – foto obrazy z motywem drewna

Jeżeli decydujesz się jednak lub jesteś zmuszony do mieszkania w mieście, obrazy na płótnie sprawią że w swoim mieszkaniu będziesz czuł się jak w leśnej chatce otoczonej szumiącym lasem.

Iluzja drewna w miejskim mieszkaniu

Mieszkania w mieście to przede wszystkim bloki, które, skupione w geometryczne blokowiska, kojarzą się często z szarością i monotonią. Poza tym, że pojawia się coraz więcej osiedli blokowych prawdziwie efektownych i miłych dla oka, możesz zadbać o wnętrze swojego lokum w takim blokowisku. Wystarczy wprowadzić do wnętrza ozdoby tworzące razem ciekawą, odpowiadającą Twojemu charakterowi aranżację. Interesującym pomysłem są obrazy na płótnie imitujące drewno. Zawieszone nad sofą czy kominkiem przełamują surowość wnętrza, dodając mu ciepła i uroku. Materiał, z którego są wykonane dodatkowo dodaje miękkości pokojowi i sprzyja miłej atmosferze długich wieczorów spędzonych w gronie rodziny lub bliskich przyjaciół.

Jaki wzór drewna wybrać

Wśród foto obrazów na płótnie imitujących drewno nie ma monotonii. Wbrew pozorom, w naszej galerii fotografii znajdziesz obrazy na płótnie imitujące nie tylko po prostu drewno. Przeglądając nasze propozycje trafisz na fotografie stosów drzew z różnej perspektywy, zapełniających całą powierzchnię obrazu, wizerunki słojów ściętego drzewa, korę wiekowego pnia, ale też deski imitujące ścienne drewniane panele. Wszystkie te opcje mają jedną wspólną cechę: ponieważ prezentują drewno – jeden z naturalnych surowców, pasują do każdego wnętrza i wyglądają nierzadko niczym obrazy pejzaże. Te ukazujące bardziej naturalne formy drzewne świetnie podkreślą wiejski klimat tradycyjnego mieszkania. Z kolei stosy drewna czy imitacja paneli to propozycje wprost wymarzone dla pomieszczeń nowoczesnych, surowych i stonowanych. Każdy z takich foto obrazów na płótnie jest namiastką natury w małym lokum w środku miejskiej dżungli.

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!