Gdy marzy Ci się drewniana chatka – foto obrazy z motywem drewna

Podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce panował trend przenoszenia się z małych wsi i osad do miast, od paru już lat coraz bardziej doceniane jest sąsiedztwo przyrody. Mieszkanie na wsi nie należy jednak do najbardziej praktycznych rozwiązań ze względu na dostępność sklepów, opieki zdrowotnej czy stanowisk pracy.

Gdy marzy Ci się drewniana chatka – foto obrazy z motywem drewna

Jeżeli decydujesz się jednak lub jesteś zmuszony do mieszkania w mieście, obrazy na płótnie sprawią że w swoim mieszkaniu będziesz czuł się jak w leśnej chatce otoczonej szumiącym lasem.

Iluzja drewna w miejskim mieszkaniu

Mieszkania w mieście to przede wszystkim bloki, które, skupione w geometryczne blokowiska, kojarzą się często z szarością i monotonią. Poza tym, że pojawia się coraz więcej osiedli blokowych prawdziwie efektownych i miłych dla oka, możesz zadbać o wnętrze swojego lokum w takim blokowisku. Wystarczy wprowadzić do wnętrza ozdoby tworzące razem ciekawą, odpowiadającą Twojemu charakterowi aranżację. Interesującym pomysłem są obrazy na płótnie imitujące drewno. Zawieszone nad sofą czy kominkiem przełamują surowość wnętrza, dodając mu ciepła i uroku. Materiał, z którego są wykonane dodatkowo dodaje miękkości pokojowi i sprzyja miłej atmosferze długich wieczorów spędzonych w gronie rodziny lub bliskich przyjaciół.

Jaki wzór drewna wybrać

Wśród foto obrazów na płótnie imitujących drewno nie ma monotonii. Wbrew pozorom, w naszej galerii fotografii znajdziesz obrazy na płótnie imitujące nie tylko po prostu drewno. Przeglądając nasze propozycje trafisz na fotografie stosów drzew z różnej perspektywy, zapełniających całą powierzchnię obrazu, wizerunki słojów ściętego drzewa, korę wiekowego pnia, ale też deski imitujące ścienne drewniane panele. Wszystkie te opcje mają jedną wspólną cechę: ponieważ prezentują drewno – jeden z naturalnych surowców, pasują do każdego wnętrza i wyglądają nierzadko niczym obrazy pejzaże. Te ukazujące bardziej naturalne formy drzewne świetnie podkreślą wiejski klimat tradycyjnego mieszkania. Z kolei stosy drewna czy imitacja paneli to propozycje wprost wymarzone dla pomieszczeń nowoczesnych, surowych i stonowanych. Każdy z takich foto obrazów na płótnie jest namiastką natury w małym lokum w środku miejskiej dżungli.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.