Fotowydruki z Twojego zdjęcia

Fotoobrazy na ścianie są bardzo popularnym produktem dekoracji ściennej. W naszej ofercie nie są jedyną pozycją. Co jeszcze oferujemy w naszym sklepie?

Fotowydruki z Twojego zdjęcia

W ofercie posiadamy wiele rodzajów fotowydruków, a na każdy z nich możesz nanieść swoje dowolne zdjęcie. Najpopularniejszymi produktami są oczywiście foto obrazy na płótniezdjęcia XXL oraz plakaty. Poza nimi znajdziecie u nas także Fotoboardy na pianceFotoobrazy w ramce oraz obrazy tematyczne.

Każdy oferowany przez nas produkt jest na swój sposób unikalny i różny od pozostałych. Ich cechą wspólną jest jednak najwyższa jakość wykonania, nad którą stale pracują nasi wykwalifikowani pracownicy produkcji.

Fotowydruki z własnego zdjęcia to doskonały pomysł na prezent. To także niezawodny element wystroju Twojego wnętrza, bowiem idealnie wpasują się one do każdego typu pomieszczenia.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.