Fotoplakat z dowolnego zdjęcia

Chyba każdy z nas w czasach dzieciństwa czy młodości miał w swoim pokoju plakaty ulubionych gwiazd, zespołów czy drużyn sportowych. Najczęściej plakaty te kupowało się razem z gazetą, a jeśli akurat w kiosku zabrakło numeru czasopisma, plakat był właściwie nie do zdobycia. Dzisiaj to już przeszłość!

Fotoplakat z dowolnego zdjęcia

Chyba każdy z nas w czasach dzieciństwa czy młodości miał w swoim pokoju plakaty ulubionych gwiazd, zespołów czy drużyn sportowych. Najczęściej plakaty te kupowało się razem z gazetą, a jeśli akurat w kiosku zabrakło numeru czasopisma, plakat był właściwie nie do zdobycia. Dzisiaj to już przeszłość! Możesz mieć footoplakat z dowolnego zdjęcia, jakie tylko wybierzesz.

Fotoplakaty są doskonałą alternatywą dla plakatów tradycyjnych. Jeśli marzy Ci się plakat ulubionej gwiazdy czy sportowca albo chcesz zrobić prezent swojej latorośli, wystarczy tylko przesłać wybrane zdjęcie, a my zajmiemy się stworzeniem doskonałej jakości fotoplakatu. Taki plakat stanie się fantastyczną dekoracją każdego wnętrza. Będzie podkreśleniem indywidualności jego właściciela, stanie się jego sposobem na wyrażenie samego siebie.

Fotoplakaty zyskują coraz większą popularność przede wszystkim dlatego, że dają ogromne możliwości wyboru. Nie musisz już czekać, aż plakat danej osobistości pojawi się w gazecie. Te czasy dawno już minęły. Co więcej, plakat może przedstawiać co tylko chcesz. Może to być plakat ze zdjęcia Twoich dzieci, rodziny czy przyjaciół. Może to być także ulubione wakacyjne zdjęcie, np. wschodu słońca nad morzem. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Plakaty dostępne są w różnych rozmiarach, co także pozwala na dostosowanie ich do metrażu wnętrza.

Fotoplakaty są doskonałą alternatywą dla plakatów, ale także dla obrazów. Wieszając na ścianie plakat, zyskujesz dekorację skrojoną na Twoją miarę, stworzoną wg Twojego projektu. Jedyne, czego potrzebujesz to zdjęcie w dobrej jakości, wykonane w jak najwyższej rozdzielczości. Dzięki zastosowanie najnowszych technologii druku, fotoplakaty są zachowane w najwyższej jakości.

Jeżeli marzy Ci się obraz, który będzie stworzony z Twojego ulubionego zdjęcia, możesz zamiast plakatu postawić na fotoobraz na płótnie. To również doskonały sposób na zindywidualizowanie wnętrza, dostosowanie go do własnego gustu. Zarówno fotoobrazy, jak fotoplakaty stanowić będą dominującą ozdobę każdego wnętrza.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.