Fotoplakat z dowolnego zdjęcia

Chyba każdy z nas w czasach dzieciństwa czy młodości miał w swoim pokoju plakaty ulubionych gwiazd, zespołów czy drużyn sportowych. Najczęściej plakaty te kupowało się razem z gazetą, a jeśli akurat w kiosku zabrakło numeru czasopisma, plakat był właściwie nie do zdobycia. Dzisiaj to już przeszłość!

Fotoplakat z dowolnego zdjęcia

Chyba każdy z nas w czasach dzieciństwa czy młodości miał w swoim pokoju plakaty ulubionych gwiazd, zespołów czy drużyn sportowych. Najczęściej plakaty te kupowało się razem z gazetą, a jeśli akurat w kiosku zabrakło numeru czasopisma, plakat był właściwie nie do zdobycia. Dzisiaj to już przeszłość! Możesz mieć footoplakat z dowolnego zdjęcia, jakie tylko wybierzesz.

Fotoplakaty są doskonałą alternatywą dla plakatów tradycyjnych. Jeśli marzy Ci się plakat ulubionej gwiazdy czy sportowca albo chcesz zrobić prezent swojej latorośli, wystarczy tylko przesłać wybrane zdjęcie, a my zajmiemy się stworzeniem doskonałej jakości fotoplakatu. Taki plakat stanie się fantastyczną dekoracją każdego wnętrza. Będzie podkreśleniem indywidualności jego właściciela, stanie się jego sposobem na wyrażenie samego siebie.

Fotoplakaty zyskują coraz większą popularność przede wszystkim dlatego, że dają ogromne możliwości wyboru. Nie musisz już czekać, aż plakat danej osobistości pojawi się w gazecie. Te czasy dawno już minęły. Co więcej, plakat może przedstawiać co tylko chcesz. Może to być plakat ze zdjęcia Twoich dzieci, rodziny czy przyjaciół. Może to być także ulubione wakacyjne zdjęcie, np. wschodu słońca nad morzem. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Plakaty dostępne są w różnych rozmiarach, co także pozwala na dostosowanie ich do metrażu wnętrza.

Fotoplakaty są doskonałą alternatywą dla plakatów, ale także dla obrazów. Wieszając na ścianie plakat, zyskujesz dekorację skrojoną na Twoją miarę, stworzoną wg Twojego projektu. Jedyne, czego potrzebujesz to zdjęcie w dobrej jakości, wykonane w jak najwyższej rozdzielczości. Dzięki zastosowanie najnowszych technologii druku, fotoplakaty są zachowane w najwyższej jakości.

Jeżeli marzy Ci się obraz, który będzie stworzony z Twojego ulubionego zdjęcia, możesz zamiast plakatu postawić na fotoobraz na płótnie. To również doskonały sposób na zindywidualizowanie wnętrza, dostosowanie go do własnego gustu. Zarówno fotoobrazy, jak fotoplakaty stanowić będą dominującą ozdobę każdego wnętrza.

Czytaj także: