Fotoobraz w ramie, jako elegancka pamiątka z Komunii Świętej

Zbliża się wyjątkowy okres dla większości dzieci, czyli przyjęcie sakramentu Komunii Świętej po raz pierwszy. To ważna uroczystość, w której udział bierze cała rodzina i nie brakuje pamiątkowych zdjęć. Nasz #bobrazowy zespół specjalnie na tę okazję (i nie tylko) przygotował w ofercie nowy produkt, czyli fotoobrazy w drewnianych ramkach.

Fotoobraz w ramie, jako elegancka pamiątka z Komunii Świętej

Elegancka pamiątka

Dzień Pierwszej Komunii Świętej przeżywa nie tylko dziecko, ale i rodzice, dziadkowie, rodzice chrzestni i cała parafia. W tym odświętnym dniu zwykle powstaje wiele pamiątkowych fotografii. Nim schowasz je do albumu i pozostawisz na dnie szuflady, zachęcamy do przeniesienia tych wyjątkowych momentów w gronie najbliższym na płótno. Od niedawna, w naszej ofercie pojawiły się fotoobrazy w ramach, by jeszcze lepiej podkreślić ich urok i elegancję. Przy tej okazji najlepiej sprawdzi się drewniana ramka w kolorze białym, ale dostępna jest też czarna wersja. Taki wydruk z powodzeniem może sprawdzić się jako prezent dla pierwszokomunijnego dziecka. 

 

Udekoruj dom wspomnieniami.

Fotoobraz w ramie z własnego zdjęcia stać może się piękną dekoracją wnętrza. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej skupia większość członków rodziny, uśmiechniętych i odświętnie ubranych, z racji wspólnie przeżywanego święta. Fotografie całej rodziny zamień na niepowtarzalne dzieło sztuki, wzbudzając wspomnienia z chwil spędzonych w gronie najbliższych. 

 

Daj się zainspirować.

Zastanawiasz się, co na pomysł na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Podpowiadamy! Wykorzystaj zdjęcia z tej pięknej okazji i zamień je w elegancki i wzruszający podarunek. Możesz stworzyć unikatowy fotoobraz z własnych zdjęć, korzystając z gotowych szablonów do kolaży. Wystarczy, że wybierzesz jeden ze wzorów, wgrasz wybrane zdjęcia i dodasz dowolny opis (na przykład od kogo jest ów podarunek). Kilka chwil i niepowtarzalny, wzruszający prezent gotowy!

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!