Fotoobraz w ramie, jako elegancka pamiątka z Komunii Świętej

Zbliża się wyjątkowy okres dla większości dzieci, czyli przyjęcie sakramentu Komunii Świętej po raz pierwszy. To ważna uroczystość, w której udział bierze cała rodzina i nie brakuje pamiątkowych zdjęć. Nasz #bobrazowy zespół specjalnie na tę okazję (i nie tylko) przygotował w ofercie nowy produkt, czyli fotoobrazy w drewnianych ramkach.

Fotoobraz w ramie, jako elegancka pamiątka z Komunii Świętej

Elegancka pamiątka

Dzień Pierwszej Komunii Świętej przeżywa nie tylko dziecko, ale i rodzice, dziadkowie, rodzice chrzestni i cała parafia. W tym odświętnym dniu zwykle powstaje wiele pamiątkowych fotografii. Nim schowasz je do albumu i pozostawisz na dnie szuflady, zachęcamy do przeniesienia tych wyjątkowych momentów w gronie najbliższym na płótno. Od niedawna, w naszej ofercie pojawiły się fotoobrazy w ramach, by jeszcze lepiej podkreślić ich urok i elegancję. Przy tej okazji najlepiej sprawdzi się drewniana ramka w kolorze białym, ale dostępna jest też czarna wersja. Taki wydruk z powodzeniem może sprawdzić się jako prezent dla pierwszokomunijnego dziecka. 

 

Udekoruj dom wspomnieniami.

Fotoobraz w ramie z własnego zdjęcia stać może się piękną dekoracją wnętrza. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej skupia większość członków rodziny, uśmiechniętych i odświętnie ubranych, z racji wspólnie przeżywanego święta. Fotografie całej rodziny zamień na niepowtarzalne dzieło sztuki, wzbudzając wspomnienia z chwil spędzonych w gronie najbliższych. 

 

Daj się zainspirować.

Zastanawiasz się, co na pomysł na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Podpowiadamy! Wykorzystaj zdjęcia z tej pięknej okazji i zamień je w elegancki i wzruszający podarunek. Możesz stworzyć unikatowy fotoobraz z własnych zdjęć, korzystając z gotowych szablonów do kolaży. Wystarczy, że wybierzesz jeden ze wzorów, wgrasz wybrane zdjęcia i dodasz dowolny opis (na przykład od kogo jest ów podarunek). Kilka chwil i niepowtarzalny, wzruszający prezent gotowy!

 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.