Fotoobraz - pomysłowy prezent

W ciągu roku świętujemy różne okoliczności i większość z nich związana jest z miłym gestem w postaci podarunku. Nie tylko w okresie świąt przemierzamy sklepowe korytarze w poszukiwaniu trafionego prezentu dla naszych bliskich. Niecodzienny, dopasowany indywidualnie i po prostu piękny - to opis idealnego podarunku ale i naszych fotoobrazów. Poniżej przedstawiamy nasze sprawdzone motywy idealne na prezent i dopasowane do najpopularniejszych okoliczności.

Fotoobraz - pomysłowy prezent

Dzień Babci i Dziadka
Szukając motywu na prezent dla babci czy dziadka zainspiruj się historią ich życia bogatą w ilość doświadczeń. Obraz z widokiem miejsca, w którym się poznali na pewno przywoła piękne wspomnienia z młodości. Doskonałym pomysłem może być również rekonstrukcja ich starego portretu ślubnego. Nasi specjaliści wyeliminują rysy czy przebarwienia ze starej fotografii lub dodadzą kolor, dzięki czemu otrzymasz fotoobraz w zupełnie nowej odsłonie i jakości jakiej w owym czasie nie można było otrzymać.

Urodziny
Dzięki ogromnej galerii gotowych motywów znajdziesz idealny prezent nawet dla najbardziej wybrednego solenizanta. Dla podróżnika proponujemy zapierający dech w piersiach krajobraz w postaci tryptyku. Dla fana kuchni artystyczne zdjęcie przypraw lub ulubionej potrawy. Dla minimalistów świetnie sprawdzi się plakat w stylu one line. Gdy jednak nie znajdziesz w naszych zbiorach odpowiedniego motywu, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać wspólne zdjęcie z jubilatem i stworzyć tym samym unikatowy, niepowtarzalny podarunek.

Na nowej drodze życia
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Powstaje wtedy mnóstwo niepowtarzalnych zdjęć, które są niezapomnianą pamiątką tego wydarzenia. Foto obraz na płótnie przedstawiający ślubny porter młodej pary z sesji przedmałżeńskiej lub z wesela może stać się wyjątkowym prezentem i pamiątką na całe życie.


Walentynki
Święto zakochanych ma to do siebie, że każda para obchodzi je na swój własny sposób. Walentynkowy fotoobraz wcale nie musi przedstawiać serduszek i kwiatów. Może to być miejsce które wymarzyliście na wspólną podróż albo panorama ulubionego miasta. Bardziej romantyczne i subtelne będzie wasze wspólne zdjęcie w formacie XXL. Taka pamiątka na pewno zostanie z Wami na dłużej i wzruszy do łez.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.