Fotoobraz jako dekoracja wnętrza lub prezent dla ukochanej osoby

Czasy, w których w każdym pokoju na ścianie wisiał sielski krajobraz czy martwa natura odszedł do lamusa. Dzisiaj rządzą żywe, wyraziste kolory fotoobrazów, tworzonych na prawdziwych płótnach malarskich!

Fotoobraz jako dekoracja wnętrza lub prezent dla ukochanej osoby

Kiedy przyjrzymy się foto obrazowi bliżej, zauważymy charakterystyczny dla prawdziwego płótna malarskiego splot. Daje to ciekawą fakturę i efekt wizualny.

Foto obraz może przedstawiać wszystko, co tylko ma dla nas jakieś znaczenie, co nam się podoba. Słowem – wszystko, co chcemy oglądać każdego dnia. Wieszamy go na ścianie, zamiast zamykać w zakurzonym albumie, do którego nie zaglądamy prawie nigdy.

Foto obraz to świetny pomysł zarówno na dekorację wnętrza, jak i na prezent dla bliskiej osoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stał się on prezentem na gwiazdkę!

Foto obrazy tworzone są z dbałością o jakość wydruku, co gwarantuje żywe, kontrastowe kolory, które nie tracą blasku nawet po wielu latach. Taka dekoracja rzuci się w oczy każdemu, bo nie sposób przejść obok niej obojętnie.

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!