Fotoobraz do lokalu gastronomicznego

Restauracja lub kawiarnia to miejsce, gdzie nie tylko można pysznie zjeść i napić się dobrej kawy. To miejsce spotkań o różnym charakterze: od tych biznesowych po czysto towarzystwie w gronie najbliższych.

Fotoobraz do lokalu gastronomicznego

Dlatego tak ważny jest wystrój. Najlepszy jest taki, który wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę. Stworzysz ją, decydując się na fotoobrazy na ścianie. 

Fotoobraz w dobrej cenie

Nasze wydruki na płótnie są bardzo starannie wykonane, ponieważ montaż odbywa się ręcznie. Każde niedociągnięcia (o ile takie powstają) wprawne oko naszego montażysty jest w stanie wyłapać i poprawić. Dbamy również o jakość półproduktów, czyli płótna, desek i tuszy, z których wykonujemy fotoobrazy. To coś, co nas wyróżnia i jesteśmy z tego powodu dumni. Możesz mieć doskonały fotoobraz w restauracji w korzystnej cenie. I co najważniejsze, fotowydruki są odporne na wilgoć, promienie słoneczne oraz są łatwe w czyszczeniu.


Fotowydruk ze zdjęcia (i nie tylko)

Tak naprawdę masz nieograniczone możliwości co do motywu, który chcesz wydrukować i zamienić w obraz na płótnie do gastro lokalu. To może być prywatne zdjęcie, z którego powstanie fotoobraz. Taka dekoracja baru lub kawiarni jest bardzo unikatowa i oryginalna. A jeśli wolisz, by wydruk na płótnie był bardziej uniwersalny, możesz wybrać coś z naszych gotowych motywów. Sprawdź foto-obrazy kulinarne. Te są idealne, nawet do wielkoformatowego wydruku na płótnie — przy zdjęciu nie zawsze jest taka możliwość (więcej możesz poczytać na ten temat tutaj). 

 

Ultralekki fotoboard na piance

Może zdarzyć się tak, że na ścianach lokalu trudno zamocować fotobraz na ścianie. Nie musisz rezygnować z eleganckiej dekoracji, jaką jest fotowydruk. Postaw na bardzo lekki fotoboard na piance PCV. Fotoboard na ścianie restauracji zawiesisz bez konieczności wiercenia. Wystarczą samoprzylepne zawieszki. To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości na gwoździe i haczyki. Dzięki fotowydrukom Twój lokal gastronomiczny będzie ozdobiony ze smakiem. 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!