Fotoobraz do lokalu gastronomicznego

Restauracja lub kawiarnia to miejsce, gdzie nie tylko można pysznie zjeść i napić się dobrej kawy. To miejsce spotkań o różnym charakterze: od tych biznesowych po czysto towarzystwie w gronie najbliższych.

Fotoobraz do lokalu gastronomicznego

Dlatego tak ważny jest wystrój. Najlepszy jest taki, który wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę. Stworzysz ją, decydując się na fotoobrazy na ścianie. 

Fotoobraz w dobrej cenie

Nasze wydruki na płótnie są bardzo starannie wykonane, ponieważ montaż odbywa się ręcznie. Każde niedociągnięcia (o ile takie powstają) wprawne oko naszego montażysty jest w stanie wyłapać i poprawić. Dbamy również o jakość półproduktów, czyli płótna, desek i tuszy, z których wykonujemy fotoobrazy. To coś, co nas wyróżnia i jesteśmy z tego powodu dumni. Możesz mieć doskonały fotoobraz w restauracji w korzystnej cenie. I co najważniejsze, fotowydruki są odporne na wilgoć, promienie słoneczne oraz są łatwe w czyszczeniu.


Fotowydruk ze zdjęcia (i nie tylko)

Tak naprawdę masz nieograniczone możliwości co do motywu, który chcesz wydrukować i zamienić w obraz na płótnie do gastro lokalu. To może być prywatne zdjęcie, z którego powstanie fotoobraz. Taka dekoracja baru lub kawiarni jest bardzo unikatowa i oryginalna. A jeśli wolisz, by wydruk na płótnie był bardziej uniwersalny, możesz wybrać coś z naszych gotowych motywów. Sprawdź foto-obrazy kulinarne. Te są idealne, nawet do wielkoformatowego wydruku na płótnie — przy zdjęciu nie zawsze jest taka możliwość (więcej możesz poczytać na ten temat tutaj). 

 

Ultralekki fotoboard na piance

Może zdarzyć się tak, że na ścianach lokalu trudno zamocować fotobraz na ścianie. Nie musisz rezygnować z eleganckiej dekoracji, jaką jest fotowydruk. Postaw na bardzo lekki fotoboard na piance PCV. Fotoboard na ścianie restauracji zawiesisz bez konieczności wiercenia. Wystarczą samoprzylepne zawieszki. To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości na gwoździe i haczyki. Dzięki fotowydrukom Twój lokal gastronomiczny będzie ozdobiony ze smakiem. 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.