Foto obrazy na płótnie, czyli uniwersalna dekoracja

Wypełnij swoje puste ściany ciekawą grafiką, rodzinnym zdjęciem lub wspólnym selfie w postaci obrazu na płótnie. Poniżej krótki artykuł podpowiadający co warto powiesić na ścianie.

Foto obrazy na płótnie, czyli uniwersalna dekoracja

Foto obrazy na płótnie, czyli uniwersalna dekoracja

Twoje pomieszczenie wydaje się puste, a nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na ryzykowną dekorację? Spraw sobie Foto obraz na płótnie! Foto obrazy pasują do każdego typu pomieszczenia i wprowadzają w nim totalnie dowolny nastrój i klimat.

Tylko od Ciebie zależy co będą przedstawiać Twoje foto obrazy na płótnie. Jeżeli chcesz wprowadzić nutkę nastroju urbanistycznego, idealnym wyborem będzie motyw nowoczesnych miast takich jak Tokio, Nowy Jork czy Hong Kong. Jeżeli chcesz nadać swojemu pomieszczeniu tzw. „pazura”, możesz zdecydować się na motyw motoryzacji. Do pokoju dziecięcego idealny będzie natomiast motyw dziecięcy.

Wszystkie motywy i niezliczoną ilość pomysłów znajdziesz w naszej starannie dobieranej bazie zdjęć. Wszelkie znalezione tam fotografie możesz przenieść na zawsze stylowe i modne foto obrazy na płótnie!

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.