Foto obrazy na płótnie, czyli gwarancja dobrego pierwszego wrażenia

Goście odwiedzający Twój dom, tudzież mieszkanie, najpierw widzą Twój przedpokój. Pierwsze wrażenie, które jest tak niezwykle istotne, wyrabiają sobie na jego podstawie. Ważne jest więc, aby był odpowiednio udekorowany, tak aby pozostał w pamięci gości na długi czas.

Foto obrazy na płótnie, czyli gwarancja dobrego pierwszego wrażenia

Jak to zrobić?

Najlepszym pomysłem na stylową, ale nie przesadzoną dekorację Twojego przedpokoju są foto obrazy na płótnie. W naszej starannie dobranej bazie zdjęć znajdziesz foto obrazy na płótnie z przeznaczeniem do przedpokoju, które bez problemu wpasują się do wystroju Twojego wnętrza

Podkreśl swoje wnętrze obrazem na płótnie w ramie

Smukła ramka o szerokości 1,5 cm dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych znakomicie wpasuje się do każdego wnętrza. Fotoobrazy w ramkach różnią się od tych naszych standardowych tym, że posiadają one zewnetrzną ramę, nadającą delikatności wydrukom.
Jakość płótna pozwala na otrzymanie produktu premium, który zachwyci każdego.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę na fotoobrazy w ramce:


Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.