Foto obrazy jak dzieła sztuki

Większość z nas w swoim domu czy mieszkaniu posiada choć jeden obraz. A gdyby tak obraz ten zastąpić zdjęciem z naszej niezapomnianej wycieczki, ślubu czy innej chwili, którą chcemy pamiętać? Dzisiaj jest to możliwe!

Foto obrazy jak dzieła sztuki

Foto obrazy, czyli zdjęcia inaczej

Foto obrazy to wydruki zdjęć, tworzone na specjalnym papierze fotograficznym, mikroporowym o wielu warstwach. Foto obrazy mogą być także naniesione na płótno malarskie, wówczas mówimy o tzw. fotoobrazie. Mikroskopijnej wielkości pory papieru fotograficznego zapewniają najwyższą jakość wydruku dzięki lepszemu pochłanianiu pigmentu. Kolory są żywe, nie rozmazują się, nie blakną nawet po dłuższym czasie.

Foto obrazy– czy warto je zamówić?

Odpowiedź jest prosta! Foto obraz to doskonały pomysł na zatrzymanie wspomnień. Możemy zawiesić go na ścianie, postawić na biurku. Może być tez świetnym pomysłem na prezent. Fot obraz to niedrogi i efektowny sposób na zachowanie wspomnień przez długi czas.

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.