Dlaczego fotoobrazy są tak popularne?

Fotoobrazy nie wychodzą z mody. Coraz więcej osób decyduje się na taką dekorację w domu i też coraz częściej możesz je spotkać w hotelach i lokalach usługowych. Co takiego wyjątkowego jest w fotowydrukach? Jeśli jeszcze nie przekonałeś się o tym osobiście, śpieszymy z wyjaśnieniami!

Dlaczego fotoobrazy są tak popularne?

Fotoobraz na prezent

Bardzo często chcemy podarować najbliższym coś wyjątkowego, unikatowego, ale jednocześnie praktycznego. Między innymi dlatego znalezienie idealnego prezentu może okazać się wyzwaniem. Tym bardziej że okazji do świętowania jest wbrew pozorom całkiem sporo: urodziny, rocznica, ślub, dzień matki albo babci i dziadka, baby shower…Każda taka chwila jest wyjątkowa, nic zatem dziwnego, że chcemy obdarować bliskich specjalnym prezentem. Z pomocą przychodzi możliwość personalizacji fotowydruku.

Fotoobraz możesz zaprojektować samodzielnie, od a do z. Wybierasz zdjęcie, albo kilka, np. z telefonu. Jeśli chcesz, możemy wykonać retusz, więc warto dopytać naszych specjalistów o tę opcję. Możesz również do projektowanego fotowydruku dodać podpis. Masz do wyboru kilka rozmiarów i aż trzy orientacje: pozioma, pionowa i kwadrat. Tym samym otrzymujesz spersonalizowany prezent, który ozdobi dom obdarowanej osoby i upamiętni piękne chwile. 

 

Fotoobraz to doskonała jakość

Nasze fotoobrazy mają być solidne i cieszyć oko na długo. Dlatego tak ważna jest dla nas jakość półproduktów, których używamy do ich wykonania. Bawełniane płótno, czyli takie jak w prawdziwych obrazach, oferujemy w dwóch wersjach (tradycyjne i premium). Plotery drukujące umożliwiają wydruk aż dwunastu kolorowy, dzięki czemu barwy są niezwykle nasycone (po szczegóły kliknij tutaj). Deski użyte do wykonania blejtramy są wykonane z wytrzymałego, sosnowego drewna. Całość zbijamy za każdym razem ręcznie. Otrzymujesz fotowydruk gotowy do powieszenia na ścianie, ale jeśli chcesz, możesz go zamknąć w elegancką ramę. 

Fotoobraz — zdjęcie czy obraz?

Cóż, na to pytanie chyba nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Co prawda jest to zdjęcie, ale wydrukowane na prawdziwym bawełnianym płótnie Dokładnie na takim, jakiego używają malarze. Fotowydruk możesz wstawić w ramę, ale nie musisz — przymocujesz go do ściany i bez niej. Fotobraz na pierwszy rzut oka wygląda jak malowidło, jest jednak wydrukiem. To zdecydowanie coś pomiędzy obrazem a zdjęciem i właśnie dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Fotoobraz — szybki remont

Każde wnętrze z czasem traci swój urok lub zwyczajnie się nam nudzi. Nic w tym złego, czy nadzwyczajnego, po prostu czasem trzeba zrobić remont. Gorzej jest, gdy jego koszty przerastają nasze możliwości albo gdy ekipa remontowa każe na siebie długo czekać. W takich sytuacjach pomocne mogą się okazać dobrze dobrane dekoracje, w szczególności obrazy na płótnie. Przemyślany motyw, rozmiar i kształt fotowydruku może odświeżyć wnętrze, dodać mu charakteru, a nawet optycznie je powiększyć. Czyli taki remont, tylko że szybciej i taniej!

Fotoobraz — korzystna cena

Ceny naszych fotowydruków zaczynają się od 26 złotych. To całkiem korzystna cena, w porównaniu z obrazami, które proponują popularne sieciówki z dekoracjami do domu. Obraz na płótnie z łatwością zamówisz na naszej stronie i zwykle już po dwóch dniach możesz podziwiać go na swojej ścianie. Obserwuj nasz profil na Facebooku i Instagramie, a nie przegapisz żadnej promocji! 

 

 

Czytaj także:
09.05.2024

Jak poprawić jakość zdjęcia na messenger?

Aby zachować wysoką jakość zdjęć przesyłanych przez facebook i messenger, należy zadbać o odpowiednią kompresję. Gdy użytkownik chce wysłać zdjęcie z smartfonu, powinien ustawić 2048 pikseli na dłuższy bok. Przed wysłaniem warto zmniejszyć rozmiar zdjęcia, aby uniknąć utraty jakości.

09.05.2024

Sposoby na wykorzystanie dużych zdjęć - Pomysły na zdjęcia w dużym formacie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można wykorzystać duże zdjęcia w swoim domu? Możesz wyeksponować ulubione portrety w czarno-białej oprawie lub stworzyć eksponować pejzaż na ścienne fotoobrazy. Przy minimalistycznej aranżacji wnętrz duże zdjęcia mogą podkreślić głębię twojego domu.

29.04.2024

Prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki - Co będzie trafionym prezentem?

Wybór prezentu na roczek dla dziecka może być wyjątkowo trudny, ale nie martw się! W tym artykule przedstawimy Ci wiele pomysłów na prezenty dla roczniaka oraz porady, jak wybrać trafiony prezent, który ucieszy zarówno malucha, jak i jego rodziców.