Dlaczego fotoobrazy są tak popularne?

Fotoobrazy nie wychodzą z mody. Coraz więcej osób decyduje się na taką dekorację w domu i też coraz częściej możesz je spotkać w hotelach i lokalach usługowych. Co takiego wyjątkowego jest w fotowydrukach? Jeśli jeszcze nie przekonałeś się o tym osobiście, śpieszymy z wyjaśnieniami!

Dlaczego fotoobrazy są tak popularne?

Fotoobraz na prezent

Bardzo często chcemy podarować najbliższym coś wyjątkowego, unikatowego, ale jednocześnie praktycznego. Między innymi dlatego znalezienie idealnego prezentu może okazać się wyzwaniem. Tym bardziej że okazji do świętowania jest wbrew pozorom całkiem sporo: urodziny, rocznica, ślub, dzień matki albo babci i dziadka, baby shower…Każda taka chwila jest wyjątkowa, nic zatem dziwnego, że chcemy obdarować bliskich specjalnym prezentem. Z pomocą przychodzi możliwość personalizacji fotowydruku.

Fotoobraz możesz zaprojektować samodzielnie, od a do z. Wybierasz zdjęcie, albo kilka, np. z telefonu. Jeśli chcesz, możemy wykonać retusz, więc warto dopytać naszych specjalistów o tę opcję. Możesz również do projektowanego fotowydruku dodać podpis. Masz do wyboru kilka rozmiarów i aż trzy orientacje: pozioma, pionowa i kwadrat. Tym samym otrzymujesz spersonalizowany prezent, który ozdobi dom obdarowanej osoby i upamiętni piękne chwile. 

 

Fotoobraz to doskonała jakość

Nasze fotoobrazy mają być solidne i cieszyć oko na długo. Dlatego tak ważna jest dla nas jakość półproduktów, których używamy do ich wykonania. Bawełniane płótno, czyli takie jak w prawdziwych obrazach, oferujemy w dwóch wersjach (tradycyjne i premium). Plotery drukujące umożliwiają wydruk aż dwunastu kolorowy, dzięki czemu barwy są niezwykle nasycone (po szczegóły kliknij tutaj). Deski użyte do wykonania blejtramy są wykonane z wytrzymałego, sosnowego drewna. Całość zbijamy za każdym razem ręcznie. Otrzymujesz fotowydruk gotowy do powieszenia na ścianie, ale jeśli chcesz, możesz go zamknąć w elegancką ramę. 

Fotoobraz — zdjęcie czy obraz?

Cóż, na to pytanie chyba nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Co prawda jest to zdjęcie, ale wydrukowane na prawdziwym bawełnianym płótnie Dokładnie na takim, jakiego używają malarze. Fotowydruk możesz wstawić w ramę, ale nie musisz — przymocujesz go do ściany i bez niej. Fotobraz na pierwszy rzut oka wygląda jak malowidło, jest jednak wydrukiem. To zdecydowanie coś pomiędzy obrazem a zdjęciem i właśnie dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Fotoobraz — szybki remont

Każde wnętrze z czasem traci swój urok lub zwyczajnie się nam nudzi. Nic w tym złego, czy nadzwyczajnego, po prostu czasem trzeba zrobić remont. Gorzej jest, gdy jego koszty przerastają nasze możliwości albo gdy ekipa remontowa każe na siebie długo czekać. W takich sytuacjach pomocne mogą się okazać dobrze dobrane dekoracje, w szczególności obrazy na płótnie. Przemyślany motyw, rozmiar i kształt fotowydruku może odświeżyć wnętrze, dodać mu charakteru, a nawet optycznie je powiększyć. Czyli taki remont, tylko że szybciej i taniej!

Fotoobraz — korzystna cena

Ceny naszych fotowydruków zaczynają się od 26 złotych. To całkiem korzystna cena, w porównaniu z obrazami, które proponują popularne sieciówki z dekoracjami do domu. Obraz na płótnie z łatwością zamówisz na naszej stronie i zwykle już po dwóch dniach możesz podziwiać go na swojej ścianie. Obserwuj nasz profil na Facebooku i Instagramie, a nie przegapisz żadnej promocji! 

 

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!