Diabeł tkwi w szczegółach, czyli minimalistyczne fotowydruki

Czasem bywa tak, że mniej znaczy więcej. Coraz większą popularność zdobywają foto obrazy przedstawiające minimalistyczne motywy i wzory. Nic w tym dziwnego — to najszybszy i najprostszy sposób na dodanie do wnętrza nowoczesności i stworzenia ciekawej kompozycji przyciągającej wzrok, ale i pobudzającej zmysły. 

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli minimalistyczne fotowydruki

Jedna linia, wiele znaczeń.

Grafiki w stylu one line, w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego „jedna linia", to niezwykle artystyczne przedstawienie jakiejś postaci. Najczęściej charakteryzują się one tylko konturem, który czasem wymaga od odbiorcy skupienia i wyobraźni, by dostrzec konkretne kształty. Nieoczywisty przekaz dodatkowo podkreśli artystyczny styl takiego plakatu lub foto obrazu i z pewnością wzbudzi różne emocje wśród podziwiających. Postacie kobiece, twarze, czy para kochanków to najpopularniejsze motywy, niemniej jednak artyści wykorzystują również inspiracje zwierzęce lub kwiatowe. Dzięki temu uzyskasz romantyczny i elegancki styl w każdym wnętrzu, szczególnie w sypialni i salonach beauty przeznaczonych dla Pań. Nasze propozycje w stylu one line znajdziesz TUTAJ

Czarno na białym.

Czarno białe wydruki na płótnie to ponadczasowe, stylowe dekoracje, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Czerń i biel łatwo połączyć z innymi obrazami i dekoracjami, stąd doskonale wpasują się w salon, sypialnię, a nawet biuro. Wręcz trudno o aranżacyjny błąd, bo czerń i biel, w swej prostocie, to ponadczasowy i bardzo elegancki duet. Możesz stworzyć całą galerię pozbawioną barw plakatów lub zestawić czarno białe wydruki na przykład z kolorową ramą. Takie niebanalne połączenie przyciągnie wzrok i nada wnętrzu nonszalancji. Wybierając motyw minimalistyczny, w czarno białej wersji, dodasz do swojego wnętrza odrobinę melancholijnego, pełnego spokojnego klimatu. Zainspiruj się TUTAJ

Słowem w sedno. 

To jasne, że słowa mają moc i mogą szybko poprawić nastrój i samopoczucie. Dlatego też bardzo popularne stały się, w ostatnim czasie, plakaty z motywacyjnymi cytatami. Pozytywna myśl filozoficzna, albo nawet jedno słowo, nadrukowane na płótnie i powieszone na ścianie, na pierwszy rzut oka może wyglądać niewinnie, wręcz nudno. Nic bardziej mylnego! Taka skromna forma kryje za sobą wielki przekaz i może okazać się pomocna w najmniej spodziewanym momencie. Minimalistyczny foto obraz z ulubionym cytatem, zawieszony w sypialni, doda do wnętrza indywidualnego stylu i pomoże wstać z łóżka, gdy za oknem plucha i zawierucha. Pokrzepiający plakat w siłowni, „patrzący się" znad bieżni, doda kopa do działania równie mocno niczym prywatny trener personalny. Takie motywy to nie tylko modna dekoracja, ale codzienna dawka pozytywnej energii i motywacji. 

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!