Czarno białe fotoobrazy do każdego wnętrza

Czarno białe wydruki na płótnie cieszą się od lat dużą popularnością. Choć z naukowego punktu widzenia czerń i biel to nie kolory, to mimo wszystko mówi się o obrazach w biało-czarnym kolorze. Można też przecież uważać czarny lub biały właśnie za swój ulubiony kolor.

Czarno białe fotoobrazy do każdego wnętrza

Ba! Mają nawet przypisane znaczenia: czerń jest elegancka i dodaje powagi. Biel to symbol niewinności i czystości. Zaś połączenie tych dwóch, na przykład na fotoobrazie, daje niepowtarzalny efekt. 

Czarny i biały nie jedno ma imię.

Gdy decydujesz się na czarno-biały fotowydruk do salonu albo sypialni, wbrew pozorom masz szerokie pole do popisu. Czerń i biel mają różne odcienie albo jak kto woli, temperaturę. Możesz zaprojektować fotoobraz na płótnie z mocnym kontrastem. Wtedy czerń będzie czarna niczym smoła a biel śnieżnobiała. Możesz również nieco złagodzić to połączenie i szarawe odcienie czarnego połączyć z tłem w kolorze ecru. Tak naprawdę to wszystko zależy od Twojej wizji i preferencji, bo fotowydruki na płótnie mogą być personalizowane. 

Kropla koloru.

A może jednak kolor? Ale tylko troszkę, tak ciut. Żaden problem! Twój idealny obraz na płótnie z własnego zdjęcia można dopasować tak, by większość była czarno-biała, ale jeden element w kolorze. Możesz wykorzystać do tego edytor zdjęć albo napisać do naszej bobrazowej ekipy o pomoc i zrobią to za Ciebie. Zanim zdecydujesz się na wydruk na płótnie, poczuj się jak dekorator wnętrz. Próbuj różnych kolorystycznych kombinacji i formatów. Oprócz tego, że tworzysz nowoczesną ozdobę do wnętrza, jaką jest fotoobraz, to możesz przez chwilę poczuć się jak artysta.

Gdzie pasują czarno białe fotoobrazy?

Odpowiedź jest dość oczywista — wszędzie. Dlaczego? Czarno białe zdjęcia na płótnie uznawane są za eleganckie i nowoczesne. Połączenie tych dwóch kolorów ma w sobie po prostu coś wyjątkowego i fascynującego. Co więcej, taki fotoobraz dopasujesz do każdego wnętrza. Dodatkowy kolor na różowej ścianie salonu kosmetycznego nie jest konieczny. Wtedy czarno-białe wydruki wpasują się idealnie. Podobnie, gdy chcesz w biurze zachować umiar i estetykę, by nie rozpraszać się podczas pracy. Albo gdy Twoja sypialnia to oaza spokoju zachowana w minimalistycznym stylu i bez barw. 

Niby jeden a trzy. 

Obawiasz się, że czarno białe fotowydruki mogą być nudne? Postaw na format, a konkretniej na tryptyk. To fotoobraz jakby pocięty na kawałki i podzielony na trzy części. Może być nawet taki o nieregularnych kształtach, gdzie środkowa część jest wyraźnie większa (dłuższa) niż te po bokach. Mogą to być trzy różne obrazy, które zestawione obok siebie opowiedzą jakąś historię. Takie fotoobrazy wieloczęściowe są coraz popularniejsze i zwykle zdobią nowoczesne wnętrza.

 

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!