Boho fotoobrazy do salonu

Styl boho choć zróżnicowany, jest bardzo przytulny. Stonowane kolory, w szczególności beże i odcienie złamanej bieli, oraz inspiracja naturą mają tworzyć przyjemny nastrój. Dzięki fotoobrazom z motywem złocistych traw i liści, z łatwością uzyskasz w salonie zaskakujący styl bohemian. 

Boho fotoobrazy do salonu

Salon w niejednym domu to miejsce, które skupia wszystkich członków rodziny oraz gości. Ważne by w tym pomieszczeniu było przytulnie i wygodnie, a klimat sprzyjał odpoczynkowi. W aranżacji salonu w stylu boho zwykle główną rolę odgrywa kanapa. Duża, wygodna, w odcieniu jasnego beżu, bieli albo szarości i koniecznie„ozdobiona” poduszkami. Dodatki również powinny być dobierane tak, by pasowały do stonowanej kolorystyki. Sprawdzonym sposobem na podkreślenie stylu boho są fotoobrazy. Wykonane z bawełnianego płótna i prawdziwego drewna doskonale wpisują się w ducha bohemian. Poniżej prezentujemy zestawienie sprawdzonych motywów do salonu w stylu boho.

 

  1. Monstera i kaktusy.

Flora, choć tak różnorodna, to główną rolę mają odgrywać liście. Najlepiej egotyczne, na przykład liście palmy, o nieco wypłowiałych barwach i często rysunkowe. Stanowią subtelne tło dla żywych roślin w pomieszczeniu.

  1. Pióra.

Pod postacią wielobarwnych piór, prócz ładnego wyglądu, kryje się umiłowanie wolności i niezależności. Mocnym i modnym akcentem etno są również łapacze snów. Te elementy czerpiące z wierzeń rdzennych Amerykanów doskonale podkreślają styl boho.

  1. Geometryczne wzory.

Poprzez fantazyjne kształty na fotoobrazie możesz wprowadzić do salonu w stylu boho nieco kolorów. Pomimo że ma być łagodnie, to geometryczne znaki układające się w kolorowe wzory są dozwolone. To ukłon w stronę zbuntowanych artystów, których uznaje się za stworzycieli stylu bohemian.

  1. Trawa pampasowa i zboże.

Złociste kłosy lub puszysta niczym pióra trawa pampasowa, to najszybszy sposób na podkręcenie stylu boho w pomieszczeniu. Te beżowo-złote rośliny wprowadzają niezwykły klimat spokoju i beztroski, a wydrukowane na płótnie doskonale zastępują kwiaty.

  1. Słońce, księżyc, gwiazdy.

Mistyczne symbole słońca, gwiazd i księżyca w stylu one line to element bardzo popularny w stylu boho. Nawet jeśli nie utożsamiasz się z filozofią indyjską i dalekiego wschodu, takie minimalistyczne fotoobrazy podkreślają harmonijny klimat boho salonu

Czytaj także:
27.11.2023

Pomysły na prezenty na święta 2023. Obrazy na płótnie z własnym zdjęciem na święta - najlepszy pomysł na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, ale również okazja do wyrażenia miłości i troski poprzez wyjątkowe prezenty. Wybór idealnego upominku potrafi jednak być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chcemy, aby był on nie tylko piękny, ale i w pełni dopasowany do odbiorcy.

23.11.2023

Czarno biały oraz: Czarne i białe arcydzieła na płótnie- Sztuka Dekoracji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie wrażenie mogą zrobić czarno-białe obrazy na płótnie w Twoim wnętrzu? Czarne i białe kompozycje to nie tylko klasyczny wybór, ale także sposób na wprowadzenie elegancji i wyrafinowania do każdego pomieszczenia.

23.11.2023

Obraz Góry na Płótnie: Przegląd Piękna Krajobrazu Górskiego

W artykule tym odkryjemy fascynujący świat obrazów gór na płótnie, przyjrzymy się różnym stylom, motywom, oraz dowiecie się, dlaczego warto wprowadzić ten niepowtarzalny element do swojej przestrzeni. Przygotuj się na podróż przez malownicze krajobrazy górskie!