Boho fotoobrazy do salonu

Styl boho choć zróżnicowany, jest bardzo przytulny. Stonowane kolory, w szczególności beże i odcienie złamanej bieli, oraz inspiracja naturą mają tworzyć przyjemny nastrój. Dzięki fotoobrazom z motywem złocistych traw i liści, z łatwością uzyskasz w salonie zaskakujący styl bohemian. 

Boho fotoobrazy do salonu

Salon w niejednym domu to miejsce, które skupia wszystkich członków rodziny oraz gości. Ważne by w tym pomieszczeniu było przytulnie i wygodnie, a klimat sprzyjał odpoczynkowi. W aranżacji salonu w stylu boho zwykle główną rolę odgrywa kanapa. Duża, wygodna, w odcieniu jasnego beżu, bieli albo szarości i koniecznie„ozdobiona” poduszkami. Dodatki również powinny być dobierane tak, by pasowały do stonowanej kolorystyki. Sprawdzonym sposobem na podkreślenie stylu boho są fotoobrazy. Wykonane z bawełnianego płótna i prawdziwego drewna doskonale wpisują się w ducha bohemian. Poniżej prezentujemy zestawienie sprawdzonych motywów do salonu w stylu boho.

 

  1. Monstera i kaktusy.

Flora, choć tak różnorodna, to główną rolę mają odgrywać liście. Najlepiej egotyczne, na przykład liście palmy, o nieco wypłowiałych barwach i często rysunkowe. Stanowią subtelne tło dla żywych roślin w pomieszczeniu.

  1. Pióra.

Pod postacią wielobarwnych piór, prócz ładnego wyglądu, kryje się umiłowanie wolności i niezależności. Mocnym i modnym akcentem etno są również łapacze snów. Te elementy czerpiące z wierzeń rdzennych Amerykanów doskonale podkreślają styl boho.

  1. Geometryczne wzory.

Poprzez fantazyjne kształty na fotoobrazie możesz wprowadzić do salonu w stylu boho nieco kolorów. Pomimo że ma być łagodnie, to geometryczne znaki układające się w kolorowe wzory są dozwolone. To ukłon w stronę zbuntowanych artystów, których uznaje się za stworzycieli stylu bohemian.

  1. Trawa pampasowa i zboże.

Złociste kłosy lub puszysta niczym pióra trawa pampasowa, to najszybszy sposób na podkręcenie stylu boho w pomieszczeniu. Te beżowo-złote rośliny wprowadzają niezwykły klimat spokoju i beztroski, a wydrukowane na płótnie doskonale zastępują kwiaty.

  1. Słońce, księżyc, gwiazdy.

Mistyczne symbole słońca, gwiazd i księżyca w stylu one line to element bardzo popularny w stylu boho. Nawet jeśli nie utożsamiasz się z filozofią indyjską i dalekiego wschodu, takie minimalistyczne fotoobrazy podkreślają harmonijny klimat boho salonu

Czytaj także:
16.07.2024

Kolorowanki z Motylami - Wydrukuj wzory motyli - Kolorowanki motyl do druku

W tym artykule znajdziesz informacje o szablonach do druku, które przedstawiają najpiękniejsze motyle w różnych kształtach i rozmiarach. Zainspiruj swoje dzieci do kolorowania i odkrywania fascynującego świata motyli.

16.07.2024

Kwiatek do druku - Kolorowanki Kwiaty - Kreatywne Szablony Kwiatków do Wydruku

Kolorowanki kwiaty to doskonały sposób na połączenie rozrywki z edukacją. W tym artykule znajdziesz różnorodne informacje na temat kolorowanek kwiatków do wydruku, które możesz pobrać i pozwolić swojemu dziecku pokolorować piękne wzory kwiatów.

11.07.2024

Tabliczka mnożenia do druku - Zamów tabliczkę do nauki

Tabliczka mnożenia to jedna z podstawowych umiejętności matematycznych, którą każdy uczeń musi opanować. Bez solidnych podstaw w mnożeniu, nauka bardziej zaawansowanych tematów matematycznych może stać się trudna. Dlatego warto skorzystać z dostępnych narzędzi, które mogą pomóc w nauce tej umiejętności.