bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęciaObraz ze zdjęcia

123.00 111.00
145.00 131.00
173.00 156.00

» Więcej rozmiarów «

Obraz ze zdjęcia, to niecodzienna oferta skierowana do wszystkich miłośników fotografii. Chcąc zachować ważne w życiu chwile, robimy zdjęcia, a nawet zamawiamy zawodowego fotografa na ważniejsze uroczystości rodzinne, takie jak ślub, czy chrzciny. Kiedyś była moda, na zamawianie obrazów na ich podstawie, dziś technologia poszła na przód, można zamówić swój idealnie odwzorowany obraz ze zdjęcia.

Fotoobraz, bo tak się taki portret nazywa, to połączenie tradycji z nowoczesnością. Pozwala na utrwalenie ważnych chwil w nieco większym formacie, a także powieszenie sobie, gotowego obrazu na ścianie, w dowolnym miejscu. Dzięki temu, nasi najbliżsi mogą być zawsze wśród nas, a ich widok może nas cieszyć także podczas ich nieobecności. Pamiątkowe zdjęcia dość często przywołują wspomnienia spędzonych wspólnie chwil, wielu dobrych emocji i wielu wspólnych lat. Fotografie mają to do siebie, że mogą łatwo się zniszczyć. Z powodu swoich małych rozmiarów, mogą ulec np. zalaniu, albo zwyczajnie się podrzeć. Obecnie istnieją sposoby na renowację zniszczonych fotografii, za pomocą retuszu zagięć i obszarów przerwanych, czy zalanych. Zdjęcia jednak niezwykle ważne i stanowiące pamiątki rodzinne, warto jeszcze bardziej zabezpieczyć, a można to zrobić w taki właśnie sposób, jaki proponujemy. Wystarczy na naszej stronie wgrać własną fotografię, z której chcemy uzyskać obraz, a potem dokonać zamówienia. Taką pamiątkę możemy zamówić dla siebie, albo w ilości kilku sztuk, dla rodziny. Można także, zamówić kilka różnych obrazów, jeśli dysponujemy kilkoma, różnymi zdjęciami osoby lub osób. Wówczas każda obdarowana takim upominkiem osoba, będzie miała unikalną i niepospolitą niespodziankę, w postaci pamiątkowego obrazu.Bobraz Fotoobrazy sklep internetowy, oferuje różne formaty, aby można było wybrać coś do swojego domu, albo na prezent. Wszystko zależy od Państwa inwencji, my z naszej strony oferujemy dostosowanie zamówienia, a potem druk obrazów wysokiej jakości. Bobraz Fotoobrazy sklep online oferuje dostawę do każdego miejsca w Polsce, a także za granicę, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza na stronie, telefonicznie, albo osobisty. Zapraszamy.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

Chat został uruchomiony