bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęcia

Jaki fotoobraz na prezent?

Czym jest fotoobraz?

 

Fotowydruk na płótnie jest standardowym drukiem, który wykonywany jest na prawdziwym płótnie malarskim. Z tego też względu jest do złudzenia podobny do tradycyjnych obrazów malowanych ręcznie farbami akrylowymi, olejnymi czy akwarelowymi. Na płótnie z bliska widać ten charakterystyczny przeplot, który tylko dodaje uroku dekoracji.

Fotowydruki dostępne są w setkach możliwych wersji, z różnymi motywami czy kolorami. Wystarczy tylko wybrać motyw, który najbardziej Ci się podoba i który- Twoim zdaniem- najbardziej spodoba się osobie, którą chcesz obdarować.

Jaki motyw wybrać?

 

Tutaj trudno o jakąkolwiek jednoznaczną odpowiedź. Wiele zależy od indywidualnych upodobań danej osoby. Najbardziej neutralne są oczywiście wzory uniwersalne, czyli np. kwiaty. Taki fotoobraz z typowym motywem kwiatowym również będzie pięknie zdobić wnętrze. Do wnętrz klasycznych najbardziej przemawia drewno i stare rozwiązania. Wnętrza nowoczesne natomiast potrzebują nieco więcej wysiłku przy wyborze odpowiedniego motywu. Można postawić na motyw klasyczny, ale można także zdecydować się na fantazyjne abstrakcje. W każdym przypadku spektakularny efekt jest zapewniony, a pełne zadowolenie jest gwarantowane.

Fotoobraz czy obraz?

 

Różnica pomiędzy fotoobrazem, a obrazem jest bardzo duża. Przede wszystkim, fotoobraz tworzony jest maszynowo, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Obraz natomiast jest dziełem ludzkich rąk. To sprawia, że każdy obraz jest nieco inny, choć tak naprawdę każdy z nich może posiadać ten sam motyw. Fotoobrazy nie wymagają żadnej konserwacji ani szczególnej pielęgnacji. Nie tracą swoich kolorów, pozostają żywe i wyraziste. To dlatego fotoobrazy na płótnie cieszą się tak ogromną popularnością wśród wielu osób. Wypierają powoli tradycyjne obrazy na płótnie, stając się dominującą dekoracją każdego wnętrza.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

W A K A C J E! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WAKACJE21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony