bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęcia

Fotowydruki zamiast dzieł sztuki

Wielu miłośników i koneserów sztuki zastanawia się, jak to możliwe, że fotoobrazy zyskały tak ogromną popularność, że obecnie są znacznie częściej wybierane od tradycyjnych obrazów na płótnach. Decyduje o tym co najmniej kilka ważnych czynników, przemawiających za fotoobrazami.

Przede wszystkim, fotoobrazy nie blakną nawet po długim czasie użytkowania. Kolory pozostają żywe, nie potrzebują żadnej konserwacji ani pielęgnacji. Fotowydruki tworzone są w najwyższej technologii, co zapewnia najlepszą jakość i najwierniejsze odwzorowanie kolorów.

Po drugie, fotoobrazy są doskonałym substytutem tradycyjnych obrazów, o wiele mniej kosztownym. Tradycyjne obrazy są drogie, a wybierając je, musimy pogodzić się z wizją artysty. Fotoobrazy są o wiele tańsze, a wybór motywów jest w zasadzie zupełnie nieograniczony. Fotowydruk możemy stworzyć nawet z własnego zdjęcia, ogranicza nas więc jedynie wyobraźnia. To wszystko sprawia, że fotoobrazy są coraz częściej wybierane jako dominująca dekoracja każdego wnętrza.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

PROMOCJA TRWA! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WRZESIEŃ21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony