bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęcia

Dlaczego fotoobraz jest lepszy od obrazu?

Dlaczego fotoobraz jest lepszy od obrazu?

Od jakiegoś czasu zauważalny jest wzrost zainteresowania fotoobrazami. Stosujemy je częściej niż tradycyjne obrazy. Co sprawia, że fotowydruki na płótnie zyskały tak ogromną popularność, że wypierają powoli tradycyjne obrazy?

Najbardziej kochamy to, co jest nam bliskie. Obrazy przedstawiające martwą naturę, krajobrazy czy jakąś artystyczną wizję mogą zachwycać, jednak zachwyt ten nie może równać się z uczuciem, gdy na ścianie zawiśnie fotoobraz obrazujący jakieś niezapomniane chwile. Może to pierwszy krok dziecka? A może ślubny portret? A może ukochane miasto? Możliwości jest wiele. Fotoobrazy kochamy właśnie za to, że są bardzo prywatną dekoracją, dobraną i stworzoną indywidualnie.

Możesz wybrać fotowydruk z istniejącej już bazy, możesz jednak także zlecić wykonanie takie wydruku z własnego zdjęcie. To pozwoli na stworzenie dekoracji, która będzie poprawiać humor każdego dnia. Pozwoli też na zatrzymanie chwil, które są tak bardzo ulotne, że umykają nam wraz z upływem dni. Nie pozwól na to! Zatrzymaj chwilę, decydując się na fotoobraz na płótnie.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

PROMOCJA TRWA! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WRZESIEŃ21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony