bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęcia

Fotoobraz na święta - co drukować?

Mikołajki tuż, tuż.. Już niedługo znowu zaczniemy zastanawiać się, co podarować  bliskiej osobie. Najlepszym prezentem jest coś, co pochodzi prosto z serca i co kojarzy się z daną osobą. Doskonałym pomysłem na prezent może okazać się fotoobraz. Jaki wybrać?

Fotoobraz możesz stworzyć z dowolnego zdjęcia. Możesz wybrać zdjęcie jakiejś pięknej chwili, którą chcesz zatrzymać i taki fotoobraz możesz podarować bliskiej osobie. To zdecydowanie lepszy prezent niż kolejna para świątecznych skarpet czy kubek do kolekcji. Fotoobraz zapewni niezwykłą dozę wzruszeń i pięknych emocji.

Nasze fotoobrazy cechują się niezwykle naturalnym odwzorowaniem kolorów i świetną jakością wydruku. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, uzyskany foto wydruk jest wyrazisty, ma wysoki kontrast i świetnie widoczne detale. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na oryginalny prezent Mikołajkowy, zapoznaj się z nasz ofertą już dziś!

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

PROMOCJA TRWA! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WRZESIEŃ21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony