bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęcia

Fotoobraz czy obraz?

Trudno jest wyobrazić sobie przytulny dom bez obrazów na ścianie. Dawniej najczęściej były to obrazy z krajobrazami czy martwą naturą. Dzisiaj ogromną popularnością cieszą się fotoobrazy  różnorodnymi motywami.

W nowoczesnych wnętrzach fotoobrazy sprawdzają się znakomicie. Wprowadzają indywidualny charakter dzięki temu, że możemy dowolnie wybierać motywy, a nawet tworzyć fotoobrazy z własnych zdjęć. Technologia drukowania fotoobrazów jest niezwykle zaawansowana, dzięki czemu wydruki są wyraziste, kolory żywe, a trwałość fotoobrazu pozwala na zachowanie jego pięknego wyglądu przez długie lata.

Fotoobrazy na płótnie to doskonały pomysł na wprowadzenie do wnętrza klimatu, którego nie osiągniemy przy pomocy tradycyjnego obrazu. Za pomocą foto wydruków możemy zatrzymać ulotne chwile, uwiecznić piękne momenty i sprawić, że wnętrze nabierze wyrazistego charakteru. Jeśli szukasz fotoobrazu do swojego salonu czy sypialni, zapoznaj się z naszą ofertą doskonałej jakości fotoobrazów w atrakcyjnych cenach.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

PROMOCJA TRWA! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WRZESIEŃ21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony