bobraz.pl

Foto obrazy, plakaty i zdjęcia

Jak tworzone są fotowydruki?

Jak tworzone są zdjęcia XXL?

Każdy chyba lubi oglądać zdjęcia. Ludzka pamięć jest ulotna, wiele chwil po prostu nam umyka, a zdjęcie pozwala na zatrzymanie pięknych chwil na dłużej. Alternatywą dla tradycyjnych zdjęć są obecnie zdjęcia XXL. W jaki sposób się je tworzy i gdzie mają swoje zastosowanie?

Zdjęcia XXL, czyli drukowane zdjęcia

Zdjęcia XXL powstają na specjalnie przygotowanym do tego papierze fotograficznym. Papier tego typu posiada wiele warstw oraz mikropory, które wpływają na lepsze wchłanianie pigmentu. Nowoczesne farby używane do zdjęć XXL nie rozmazują się, nie tracą żywych odcieni nawet po długim czasie od wydruku. Co więcej, fotowydruki tworzone są w wielu formatach.

Gdzie możemy zastosować zdjęcia XXL?

Zdjęcia XXLmożemy potraktować jako pamiątkowe zdjęcia, które zawiesimy na ścianie bądź podarujemy komuś w prezencie, np. obramowane albo oprawione w antyramę. Zdjęcia XXL można także zamienić w fotoobrazy, czyli przenieść je na prawdziwe płótno malarskie.

Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zadzwoń: 602 180 950 lub napisz bobraz@bobraz.pl.

PROMOCJA TRWA! Skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% z kodem WRZESIEŃ21. RABAT ŁĄCZY SIĘ Z ZAKŁADKĄ PROMOCJE.

Chat został uruchomiony